Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Рава-Руський професійний ліцей


  • Рава Руська · вул. 1-го Листопада, 6, Львівська обл., 80316
  • (03252) 4-31-49
  • денна
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Їдиний нормальний працівник це Дмитрик

,

Заклад постійно модернізується, професійний рівень випускників зростає! Рекомендую!!!

,

Дякуємо за хороші знання з професії офіціант-бармен, які використовуємо успішно в ресторанах та барах Жовківщини. Дякуємо за добре ставлення до нас.

,

Не раджу сюди йти вчитися вас тут ничого не навчать система навчання не міняється років 10 так само як вчителі яким всеодно на вас "Нас всерівно не хочете вчитися не будете мати степендії, один шантаж незнаю ні одного вчителя який на мою думку нормальним викладачем який може щось розказати те що не входить в шкільну програму, Прошу відправити вчителів цього закладу на навчання якесь або перевірку знань .

,

Випускник1970,диплом з відзнакою директор Медведев ,майстер Рідкодим С. в ці роки все було добре спорт і навчання було на першому місці ,а також виховання. Вихователь АДАМ був чудовим це була школа для життя в ті роки я все чудово памятаю і згадую. Я живу на Полтавщині уже 43 роки в мене все добре. Добився в житті всього чого хотів.Я неможу повірити деяким оцінкам наших випусників мабудь були дві........ тому так пишуть.Оцінку на 1968-1970р ставлю 5 балів. Дякую ГПТУ_

,

Я думаю піти туди, але прочитавши коменти потрібно подумати! Друзі кажуть шо там норм!

,

Я аж ніяк не можу рекомендувати цей "ліцей" для навчання.Пари не проводяться,все за ГРОШІ.Звісно,для халявщиків нашого району - цей заклад найкращий варіант . Що вчителі,що учні .

,

Був там на екскурсії.1- якась учениця цього закладу просила в мене 2 гривні і порвала навушніки і намагалась вкрасти телефон.2-учні бикуваті .3-на подвірї закладу смердить сечею.4-учням дозволяють курити бiля ворiт закладу.Такшо бурса бурсою)

,

Формальний навчальний заклад, де для збереження свого робочого місця викладачі та майстри змушені замовчувати інформацію, і закриваючи очі на невідвідування учнями навчального закладу, виставляти оцінки дітям котрих не бачили за період їх навчання.У закладі навчається більше 600 учнів із них відвідують +-200 дітей. Директор навчального закладу вкурсі даної ситуації, так як за її вказівкою, секретар два рази - на 2 уроці та 6 уроці проводила відмічання учнів, яких у кабінетах є по 4-6 чоловіка. Відповідно діє так зване "Заочне навчання", учні нетільки невідвідують навчання а ще й завершують його з дипломами з візнакою.

,

самий найкращий ліцей світу

,

Чудовий заклад. Викладачі-професіонали, хочуть і можуть навчити. Життя в ліцеї насичене, цікаве. Рекомендую.

,

супер лицей

,

Бурса вона і в Африці бурса. беруть всіх підряд і випускають так само.

,

Перечитавши всi коментарі я була здивована! Я сама навчалась в Рава -Руському ліцеї!!здобула там червоний диплом!!за який хочу зазначити не платила! сама катала дипломну по ночах)))роки проведені в ліцеї важаю найкращими! кращими ніж в школі!!!Викладачі просто чудесні! в школі фізику ледь знала,а в ліцеї зрозуміла цю науку повністю!! окреме дякую Степану Петровичу!!!! Рава-Руський Ліцей Найкращий!!!!!!!!!!

,

доречі, я би не сказала,що там кожний творе шо хоче,дисципліна там,ще та!! здача матеріалу конкретна,нічим не відрізняється від львівських коледжів,і т.д, а на рахунок не ходження на пар .. якщо пропустив день,то такої нотації получиш,що пропускати не захочеш))

,

ніколи там не вчилася, і нікому не бажаю туди йти, чула по розповідях, твориться там жах........хто що хоче там і робить можна на пари не ходити , заплатити і мати червоний диплом))))це я і називаю жахом))))крім того від коли там зявилася така цікава професія як соціальний працівник???навіщо обмканювати наївних дітей???

,

найкращий ліцей

,

найкращий ліце в світі з найкращими дітьми!!!!!

,

Вчитилі хабасрники і здирники.Це точно бурса.

,

Павське ПТУ було парашою є і буде парашою як некрути

,

Дуже красивий навчальний заклад освіти в України. Працьовитий та високо досвітчений педагогічний колектив, який виховує справжніх та справедливих прпфесійних майстрів свого профелю. Серйознга дирекція.

,

Бурса бурсою.Гарвард.

,

Дуже красивий, надійний, сучасний! Найкращий!!!!

,

Найкращий Ліцей у Львівській області сюди з'Їжджаються з Жовківського району і не тільки.


Залишити відгук

Усі коледжі в Раві Руській