Рава-Руський професійний ліцей

Раварусский профессиональный лицей
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

24
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Їдиний нормальний працівник це Дмитрик

,

Заклад постійно модернізується, професійний рівень випускників зростає! Рекомендую!!!

,

Дякуємо за хороші знання з професії офіціант-бармен, які використовуємо успішно в ресторанах та барах Жовківщини. Дякуємо за добре ставлення до нас.

,

Не раджу сюди йти вчитися вас тут ничого не навчать система навчання не міняється років 10 так само як вчителі яким всеодно на вас "Нас всерівно не хочете вчитися не будете мати степендії, один шантаж незнаю ні одного вчителя який на мою думку нормальним викладачем який може щось розказати те що не входить в шкільну програму, Прошу відправити вчителів цього закладу на навчання якесь або перевірку знань .

,

Випускник1970,диплом з відзнакою директор Медведев ,майстер Рідкодим С. в ці роки все було добре спорт і навчання було на першому місці ,а також виховання. Вихователь АДАМ був чудовим це була школа для життя в ті роки я все чудово памятаю і згадую. Я живу на Полтавщині уже 43 роки в мене все добре. Добився в житті всього чого хотів.Я неможу повірити деяким оцінкам наших випусників мабудь були дві........ тому так пишуть.Оцінку на 1968-1970р ставлю 5 балів. Дякую ГПТУ_


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Раві-Руській.