Направления обучения
Оценка посетителей
(по 37 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Поступила за $$, так як знали що поступити самому нереально. Але вчитись старалась сама, але так от, коледж не для простих "смертних". Традиції добровільно примусово платити за все, від подарунків адміністрації тощо, до страшних хабарів, чого варта лише викладач економіки(хто вчився на ПО, той зрозуміє), на кожну сесію здавати гроші, хочеш чи ні, за 4 роки лише одна викладачка (з англ мови) сварилась за наші подачки,( після цього ми її поважали як нікого), але крім неї ніхто!
Практика це жах, знущання над студентами, бо хто мав 300 грн на тиждень, то половина йшла на видрукування наочності, яка ще мала відповідати вимогам(дехто з викладачів придумував вимоги самі, що підходить а що ні), на червоний диплом мені не вистачало 4 п'ятірки, запропонували немалу суму, щоб підтягнути ці оцінки, але сім'я в мене не багата, тому відмовилась, Здоров'я на практиці теж пошкодила, у школу в -13 в спідниці йти, це так собі, для жіночого здоров'я,але яке їм діло до чужих дітей...

,

Прекрасний коледж. Закінчила цього року і вже дуже скучаю за тими прекрасними роками. Дійсно тут відчуваєш студентське життя, цікаво, весело, затишно. Група і куратор як друга сім'я. За 4 роки жодного разу не платила, але звичайно, що всюди є хтось, хто псує загальну картину, але і з ними можна дати раду і не платити. Знання дають хороші, практики дуже багато. Батько мій тут вчився ще в 1995, то каже, що стало ще краще ніж колись, по всіх критеріях. Стипендія хороша і повищених багато було, коли я вчилася) Але тим, хто не хоче вчитися, тут, звичайно, робити нічого. Викладачі просто фанати своєї справи, тому і вимагають від студентів хорошої роботи.

,

ГАНЬБА такому закладу!!! Без договорняка не пройдеш!!! В попередньому коментарі описував ситуацію з вступним іспитом з фізвиховання. Я думав що це межа.., але іспит з мови вбив у мені усі найменші надії на конкурсну чесність вступу у цей заклад. А тепер про сам екзамен. На екзамені усім видали одинакові ручки. Сам диктант в якому дуже багато ком, викладач читав без інтонації "монотонно". На вимогу абітурієнта читати диктант з інтонацією, мовник відповів що маєте коми розставляти згідно правил, а не інтонації. Висновок усі хто заплатив за вступ тому коми по доставляли. діти із середнім балом свідоцтва 5,8 - 6 понаписували диктанти краще ніж ті у кого 9 і вище.
P.S. Самбірчани з вашого регіну так багато хлопців в зоні АТО воюють і гинуть - я думаю, що явно не за хабарництво в у своєму рідному місті.

,

Сьогодні мій син здавав екзамен з фізпідготовки. Виникло запитання чому викладачі, зразу ж після кожноі з вправ, не казали абітурієнту хочаб його персональний результат? Екземенатори сказали що усі результати скажуть завтра. Чи це не є місце для корупціі? Якщо так плануємо оскаржувати. Оскільки син без договорняків показав непоганий результат. Надіємось на порядність і чесність викладацького Колективу.

,

Погоджуюся з більшістю щодо прекрасної бази і хороших викладачів, але не вірю, що люди які провчились 4 роки, жодного разу не стикались з хабарництвом. Так тут можна прекрасно і самому вчитись, але час від часу просто не маєш виходу, коли тобі чітко дають зрозуміти, що твої знання нікому не потрібні і тебе посилають по курочку гриль та помідори..... В середині хочеться плакати..... А відмінники яких вкрала 4 рази теж нікуди не ділись: в заліковку клали шелестячі.... було різне.... В кожного випуску своє, але не завжди так буде. Вчиться і йдуть своїм шляхом))

,

Не знаю як хто і коли поступав, але моя дитина цього року вступила на державну форму навчання без єдиної копієчки і не маючи жодного знайомства. Якщо ви самі йдете і пропонуєте гроші, то хто дурний відмовлятися.

,

Без взятки от 1000 до 3000 евро поступить в колледж после 9 класса нереально

,

Рідне педучилище...Я його закінчила ще у 1988році...Працюю вчителем. Здобула вищу освіту. Знання, які я одержала тут, не дає жоден інститут. Це були найкращі роки у моєму житті!!!

,

Коледж просто чудовий!Ніякий університет не до порівняння,там працюють знавці своєї справи,дякую вам за здобуті знання.А хабарі дають ті,що зовсім не знають,що вони там роблять.Гарних Вам студентів,дорогі викладачі! випуск 2004

,

У педагогічному коледжі дуже класні викладачі. Найбільше мені подобається філологічна кафедра і кафедра педагогіки, бо там викладачі вимагають знання і самі є висококваліфікованими. Так, як навчать писати конспекти у коледжі, ні один інститут вас не навчить. Багато вчителів після інституту можуть навчитись цього у випускників коледжу. Якщо, ти маєш на меті вчитися, то тобі відкриті усі дороги, а, якщо, ти хочеш "сачкувати", то тобі приходиться шукати такий вихід, як "хабар". Всі хто тут написали про корупцію просто не хотіли вчитися і платили. Тому не позорте себе!

,

Закінчила коледж. Сумую за коліжанками, викладачами. Правду кажуть : коли маєш - не ціниш, а втрачаєш - розумієш. Я в цьому переконалась! Поступити важко, але вчитись - супер! Дійсно. Не слухайте брехунів. Зараз вчиться там моя сестра. Збирають гроші на АТО, на одяг, на ліки. Але ж це не корупція - це потреба.Хто хоче чогось навчитись, той там навчиться. І не треба залякувати!

,

Коледж дійсно класний! Я в цьому переконалась вже на 3-4 курсах. А тепер, коли я перемогла у конкурсі на посаду вчителя!!!!! - я впевнена! Знання дають гарні, до практики треба готуватись, але на уроках кайф. Я на голову вища ( у плані проведення уроків) від деяких вчителів. За те, що я працюю, мені ще дали коло 6000 гривень. Хіба не класно?!Скучаю за своїми викладачами! Йдіть туди вчитись! Не вірте брехунам про хабарі! Добре все легко обплювати.

,

Коледж - супер! Закінчила у 2014 році. Голова крутилась від того, що вже учитель!!! Перемогла у конкурсі !!!!! на посаду і в результаті маю роботу!!! Радості не було меж!!! Та ще й у коледжі дали одноразову грошову допомогу 6000 гривень за те , що працюю. Хіба не кайф? Поступайте ,люди, вчіться! І не слухайте брехунів про корупцію чи хабарі! Згадаєте моє слово - там з вас зроблять справжніх учителів!!! І це зрозумієте, коли підете на роботу!

,

що ви розказуєте коледж класний це не коледж ,а бурса я вступила в 2014 році сказаль заплатити ми заплатили потім почалт знов збирати гроші хабарництво процвітає

,

коледж може і непоганий але вмене навіть документи неприняли Я нікому не рекомендую туда поступати.

,

коледж може і гарний але в мене навіть документи невзяли напевно хабаря хотіли
соромно має бути тим працівникам що сиділи в приймальній комісії

,

коледж дуже класний,навчаюся зараз на 2 курсі.....викладачі супер..
якщо вчитися добре то гроші платити не будеш,тому не потрібно брехати)

,

В коледжі реально без грошей вчитися!!! Якщо ти маєш знання, то ти нічого не платиш!!! Інформацію про курупцію розповсюждують ті, хто кому ліньки вчитися... Не вірте!!! Якщо ви поставите собі за мету вчитися і здобувати знання, то тут вас будуть радо вітати!

,

В закладі, де я навчалась, завжди було все справедливо, чесно, об'єктивно. В коледжі - висококваліфіковані викладачі. Особисто я поступила власними силами.

,

Коледж супер і викладачі в ньому хороші,а ті хто дав поганий коментар про коледж говорить який він студент є чи був. Хабарництва я небачила ніякого за всі 4 роки навчання.Якщо в тебе хороші знання то ти здаш екзамен,а як знання ноль і хабар недопоможе.

,

Закінчила тоді ще училище 1998р. І якщо чесно,своїй дитині вступати туди не пораджу.Є хороші викладачі,але кілька ... псують все так,що загальне враження нікудишнє.І це не тільки моя думка.Я цікавилась у випускників 2010-2013р враження тіж.

,

Як можна говорити про "добре написала екзамени" , якщо коментар написано з помилками.

,

Gробувала туди поступити у цьому році, жах, що твориться одні хабарі, а те що ти добре написала екзамени нікого не хвилює

,

У цьому коледжі майже всі хабарники! Без грошей навіть не пхайся.

,

Я не знаю, чи є ще десь такий коледж, як наш!!! Найкращі роки провела у ньому!!!(Правда, перший рік був важким: новий колектив, нові вчителі). І хочеться йти у "доросле життя", і страшно, бо все невідоме. А тут тобою опікуються, допомагають, радять...Сумно залишати рідні стіни...Любі викладачі, будьте здоровими, будьте щасливими і нехай у вас будуть гарні студенти!!!

,

Діловод. Викладачі супер!!! Особлива подяка за комп'ютерні технології Шуперу та Фляку.
Шкода чув, що закривають відділення.

,

Коледж супер! Міцні знання! Викладачі сучасні!(правда є і такі, що пора вже йти). Вмію працювати з дітьми, знаю сучасні методи, вмію планувати уроки і писати поширені конспекти, використовую ІКТ. ДЯКУЮ , мої дорогі наставники! Заздрю тим, що ще вчаться, бо будуть вміти і знати ще більше!!!

,

Коледж взагалі супер! Колектив приємний, викладачі the BEST) ВИпуск 2012! Педколедж так тримати!!!

,

Коледж гарний,викладачам потрібно бути більш відповідальними досвоєї професії,правда невсім.

,

коледж класний, мені тут подобається більше ніж у школі))
моя група ОМ-1 взагалі супер!!!)))

,

Коледж просто бомба!!! Викладачі - Шикарні!!!

,

Дуже гарний коледж, коли вчилася я було ще училище. Велике спасибі всім викладачам за гарні знання....
Випуск 1999р

,

Велике спасибі Вам, педагоги, за Вашу працю, за те, що дали мені крила в життя... Здоров я Вам, сили, терпіння та довгих років життя.
"Діловодство" 2006 рік випуску.

,

Це дуже чудовий коледж ,викладачі приємні , в ньому можна здобути великі знання, і в більшості викладачів зацікавлюють студентів до педагогічної праці,я дуже задоволена що навчаюся саме в цьому коледжі.Дякую вам мої викладачі за вашу ласку та турботу,бажаю вам надалі сили, терпіння, мудрості. Все саме найкраще вам у вашому житті.

,

коледж взагальному непоганий, тільки деякі викладачі...

,

Ще би адміністрація була добра і приємна :)

,

Дуже хороший коледж, високий рівень спеціалізації, добрі і приємні викладачі

Партнеры сайта
Колледж геологоразведочных технологий Киевского национального университета им. Т. Шевченко
Колледж геологоразведочных технологий Киевского национального университета им. Т. Шевченко
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Самборе, а также колледжи и техникумы в Самборе, курсы в Самборе, репетиторы в Самборе, работа в Самборе

Обратная связь