Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

Англійська мова


 • 520 грн  -5%

Полтавська школа англійської мови була заснована у 1999 році.

Нашою метою було і є максимально якісне навчання дітей та дорослих англійській мові (пізніше сюди долучились і німецька з французькою). Ефективність навчання та доступність цін з часом стали нашою своєрідною візитною карткою, якою ми цілком заслужено пишаємося. Проте й багато і наполегливо працюємо, аби вона не втратила своєї цінності. Це значить, постійний пошук нових і кращих методів та форм роботи, різноманітні семінари, тренінги, безперервний розвиток і стабільний рух вперед. На сьогодні Полтавська школа англійської мови - це цілий комплекс, який розміщується у п'яти відділеннях (Центр, Поділ, Левада, Алмазний, Зигіна). Це кваліфіковані і віддані своїй роботі викладачі, адміністратори, методисти. Це доволі велика бібліотека навчальної та художньої літератури відомих британських видавництв, а також відеотека різноманітних фільмів та мультфільмів англійською мовою.

Наша школа пропонує спеціальні програми навчання, розроблені індивідуально для кожної групи із врахуванням рівня підготовки, віку та особистих побажань клієнта. Наші програми цілком відповідають Загальноєвропейським рекомендаціям Ради Європи з питань мовної освіти. Навчання здійснюється в інтерактивній формі з використанням аутентичних матеріалів. Кожна навчальна програма охоплює усі аспекти мовленнєвої діяльності: граматику, лексику, фонетику, читання, аудіювання й усне мовлення. У процесі навчання студенти здобувають усі необхідні навички, які дозволяють їм спілкуватися іноземною мовою без перешкод.
Наша школа пропонує також корпоративне навчання. Ми успішно співпрацювали з такими компаніями, як Акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль", "Метро Cash and Сапу Україна", AT тютюнова компанія «В.А.Т. - Прилуки», ЗАТ «ПроКредитБанк», представництво в Україні «Берінгер Інгельхайм Фарма ГЕЗ МБХ».

Ми робимо усе можливе, щоб якомога більша кількість людей отримала якісні послуги, адже Ваші знання - це наша, вивірена роками, репутація.

Наші переваги:

 • 20 років досвіду
 • Якісне та результативне навчання
 • Для дітей (з 4 років) та дорослих
 • Кваліфіковані та досвідчені викладачі (CELTA, ТКТ, IHCYL)
 • Підготовка до ЗНО, IELTS, TOEFL, KET, PET, FCE, CAE, DAF
 • Сучасні та ефективні методи викладання
 • Групи «Стандарт» (до 8 чоловік), групи «Міні» (до 5 чоловік)
 • Схвальні відгуки постійних клієнтів
 • Сертифікат міжнародного зразка
 • Знижки для постійних клієнтів

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Полтаві, а також ЗВО (вузи) в Полтаві, коледжі в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві