Курси
EnglishOffice, навчання офлайн і онлайн

Підготовка до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, FCE, CAE, онлайн і офлайн


  • 220 грн 

Компанія «EnglishOffice» проводить підготовку до здачі міжнародних іспитів з англійської (навчаємо офлайн і онлайн) і консультує своїх клієнтів з питань реєстрації на здачу International English Language test.

Також ми проводимо тренінги з підготовки до международнийм іспитів, які спрямовані на опрацювання основних навичок, необхідних для успішної здачі іспитів, усунення найбільш поширених помилок, а також повторення ключових вимог до виконання завдань по кожній секції іспиту.

Існує велика різноманітність міжнародних іспитів з англійської, найпопулярнішими є IELTS, TOEFL, CAE, FCE.

Кожен з international english test оцінює певні навички володіння мовою, наприклад, TOEFL оцінює чотири навички: listening, speaking, reading і writing. На здачу кожного іспиту відводиться певна кількість часу.

Відмінною рисою МЕ є термін дії сертифіката. Сертифікати TOEFL та IELTS дійсні протягом двох років, термін дії Кембриджського сертифікату необмежений.

Після закінчення курсу підготовки і здачі iспиту компанія EnglishOffice пропонує своїм клієнтам пакет занять Supplementary English Course, який дає можливість підтримати досягнутий рівень і здобувати нові знання та навички.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі