Курси
Hillel, комп'ютерна школа

Front-End basic


  • 8200 грн  -5%

Front-End в наш час, мабуть, галузь програмування, яка найбільш швидко розвивається. З іншого боку, ці технології досить усталені і мають мало не найвищу поширеність, адже браузер є, якщо не в кожному прасці, то в кожному комп'ютері і телефоні.

Візуальною складовою Front-End розробки є верстання. Ефективна робота верстальника забезпечує безперебійність при роботі на різних пристроях, а також швидкість завантаження кожної сторінки сайту.

Курс розрахований на людей без спеціальної попередньої підготовки. Досить знати що таке браузер, файл і текстовий редактор. Програма побудована таким чином, що з самого початку студенти отримують реальні завдання. Якщо виконати їх всі, то на виході у кожного буде портфоліо, яке не соромно показати роботодавцю. Для більш ефективного і легкого сприйняття матеріалу курсу передбачені додаткові безкоштовні заняття по базах даних або адміністрування Linux.

Тривалість курсу: 20 занять, 2 рази на тиждень + бонусні заняття.

Детальніше про курс

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Сергей,14.11.2015, 00:19
Интересно. А как понять? - "Курсы для студентов и для взрослых" и тут же говорится, что курс рассчитан на студентов с базовыми знаниями"

Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі