Курси
Cisco, мережна академія

Cisco CCNA, мережі для домашніх користувачів та малих підприємств


  • 300 грн  -5%

Ти згоден даремно марнувати свій потенціал на роботі, яка не приносить гідного тебе доходу і не приносить тобі ні найменшого задоволення? Скільки часу і сил витрачено на навчання в школі / ВУЗі і все заради чого ?! Вище ніс, все ще можна виправити!

Ми з радістю допоможемо тобі отримати життя, яку ти заслуговуєш.
Записуючись на навчальний курс Linux від Cisco, ти можеш бути впевнений, що станеш кваліфікованим фахівцем у сфері IT і отримаєш досвід в сфері системного адміністрування Linux і Cisco.

Поспішай, ми чекаємо тебе!

Документ про закінчення: індустріальний сертифікат Cisco CCNA.

Програма:

Курс дає учням навички, необхідні для отримання роботи монтажника домашніх мереж початкового рівня. Крім того, він допомагає розвинути деякі навички, необхідні мережному техніку, комп'ютерну техніку, монтажнику кабелів і служби технічної підтримки. У програму входить практичний інструктаж по роботі в локальній мережі й Інтернеті з використанням звичайних засобів і апаратного забезпечення для домашніх і невеликих корпоративних мереж. Викладачам рекомендується проводити екскурсії та навчання в реальній обстановці. Виконуються лабораторні роботи з установки комп'ютерів, підключенню до Інтернету, підключенню бездротових пристроїв, налаштуванні загального доступу до файлів і принтерів, а також установці ігрових консолей, сканерів і камер.

  • виконувати установку персонального комп'ютера, включаючи операційну систему, інтерфейсні плати та периферійні пристрої;
  • проектувати і встановлювати домашню мережу або мережу малого підприємства, а також підключати її до Інтернету;
  • виконувати перевірку і усувати неполадки мережі та підключення до Інтернету;
  • забезпечувати загальний доступ декількох комп'ютерів до ресурсів, наприклад, файлів і принтерів;
  • виявляти і усувати загрози безпеки домашньої мережі;
  • настроювати і перевіряти поширені Інтернет-додатки;
  • налаштовувати базові IP-сервіси за допомогою графічного інтерфейсу користувача.

Додаткова інформація

Мережева Академія Ciscoпроводить авторизовані тренінги, курси Cisco в Києві, курси Cisco в Москві, курси Cisco в СПб і курси linux Київ, курси linux Харків, курси linux Одеса і курси linux Москва.

Якщо Вас цікавить: навчання лінукс, дистанційні курси linux, курси для сисадмінів Linux, вивчення linux з нуля, linux курси онлайн, то курси від Академії Cisco - це саме те, що ви шукали.

Записуючись на навчальний курс Linux від Cisco, Ви можете вибрати: вивчення linux для початківців, адміністрування linux для початківців, адміністрування linux сервера, введення в лінукс, курси Red Hat Linux, курс Linux Ubuntu, курс Linux Debian, курс Linux CentOS.

Курси Лінукс і Циско нашої Академії Cisco і Linux Professional Institute на платформі SEDICOMM University- це надійні інвестиції в майбутнє. До зустрічі на заняттях!

Відповіді на поширені питання: http://edu-cisco.org/docs/welcome.pdf

http://edu-cisco.org

http://vk.com/educisco

http://www.facebook.com/educisco

https://twitter.com/educisco

e-mail: [відкрити контакти]info@edu-cisco.org

skype: edu-cisco.org

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві