Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

Англійська мова


  • 339 грн  -15%

Ви можете вибрати курс англійської як українською, так і російською мовами, різних рівнів, від рівня для початківців до вищого! Просто переходьте на наш сайт за посиланням, вибирайте мову, рівень і вчіть англійську в своєму власному ритмі, там, де вам комфортно.

Методика курсу розроблена для самостійного вивчення. Матеріал поданий у легкій ігровій манері, тому навчання проходить легко і ефективно. Підтримка викладача гарантована кожному студенту.

Курс включає: навчальні посібники, аудіозаписи (начитані носіями мови), онлайн версію курсу. Різноманітність навчальних матеріалів створює ефект занурення в мовне середовище. Ви вчите мову і розважаєтесь одночасно! 20-30 хвилин на день - рекомендований час для занять. Не так багато, щоб набриднути, але досить, щоб вивчити!

Після закінчення курсу для початківців ви освоїте близько 2 000 нових слів, будете читати, писати і говорити англійською. Ви отримаєте Сертифікат, а також приємний подарунок від школи: 2 навчальних журнали курсу Англійська для середнього рівня.

За цим посиланням ви можете записатися на навчання і отримати знижку.

Хочете попередньо ознайомитися з методикою і програмою курсу? Качайте безкоштовний пробний урок тут!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні