Курси

Англійська мова


 • 200 грн  -10%

Об’єм курса: залежить від обраної програми

Час проведення: зручний для студента курсів, узгоджується

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Vи пропонуємо Вам індивідуальні та групові заняття вивчення англійської мови для дітей та дорослих. Наші викладачі курсів мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи. Заняття проходять в нашому приміщенні або по Скайпу. Телефони та адреса у розділі контакти.
Головна наша перевага - штат професійних викладачів, які працюють, перш за все, на результат. А це є гарантія успішного вивчення мови для Вас. Вивчати мови в нашому центрі престижно, ефективно та результативно!

Курси Англійської мови English Booster пропонують:

 • англійська

Заняття в малих групах (по 4 та 8 чол)
Індивідуальні заняття відповідно до Вашого рівня
Напівіндивідуальні заняття (2-3 студенти однакового рівня знань, спільна індивідуальна програма)

Перший урок безкоштовно!

Чекаємо Вас щодня окрім неділі з 9.00 до 21.00

В нашому мовному центрі для Вас є можливість отримати такі послуги:

Загальний розмовний курс

 • Курс англійської мови, адаптований до шкільної програми
 • Розмовний курс для для дорослих
 • Підготовка до ЗНО, ДПА та інших
 • Письмовий переклад документів, завірення нотаріусом
 • Заповнення анкет, тощо
 • Допомога у виконанні контрольних робіт для студентів
 • Вивчення мови в онлайн режимі (заняття по скайпу)
 • Інші мовні послуги

Наша унікальна комунікативна методика вивчення іноземних мов відповідно до Вашого типу сприйняття інформації (аудіал, візуал чи кінестетик) дозволяє оволодіти мовою швидко та ефективно. На першому занятті викладач визначає який тип сприйняття інформації у Ваc переважає і відповідно до цього обирається програма по вивченню іноземної мови. Заняття проходять в цікавій ігровій формі, здійснюється особистісно-орієнтований підхід до кожного учня. Розвиваються всі чотири комунікативні навички, а саме навички аудіювання, говоріння, читання та письма. Вже починаючи з першого заняття Ви почнете розмовляти тією мовою, яку Ви обираєте для вивчення. На заняттях використовуються сучасні технічні засоби навчання, аудіо- та відеоматеріали. Вам не потрібно купувати ніяких книг, всі необхідні матеріали надаються безкоштовно. Заняття проводяться в групі 4-8 чол або індивідуально. Заняття проходять в цікавій жвавій атмосфері. Урок побудований в такій формі, що основний матеріал учень засвоює на занятті. Імітація ситуацій з реального життя, робота в парах, командах, різноманітний аудіо- та відеоматеріал - все це дозволяє по-справжньому викликати інтерес до вивчення іноземної мови, розвинути мовне мислення, подолати мовний барʼєр.

В нашому центрі діють знижки для тих, хто:

 • сімейні (двоє та більше дітей з однієї сім'ї);
 • приводить друга (знижка за кожного друга).

Курси Англійської мови English Booster — це вивчення англійської мови швидко, легко та цікаво! Вивчати мови в нашому центрі престижно, ефективно та результативно!
По закінченні курсів студенти здають фінальні іспити-тести та отримують сертифікат Курсів English Booster або здають іспити для отримання міжнародного сертифікату (за бажанням студента).
Залишити заявку на навчання можна за телефоном або надішліть нам листа [відкрити контакти]englishbooster.in.ua@ukr.net
http://englishbooster.in.ua/

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Хмельницькому, а також ЗВО (вузи) в Хмельницькому, коледжі в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому