Курси
Shalom baby, сімейний клуб

Айкідо для дітей від 4-х років


  • 900 грн 

Айкідо це найбільш гармонійний вид східних єдиноборств з усіх.

Тренування підвищують фізичний розвиток дитини, зміцнюють здоров'я, підтримувати здоровий спосіб життя протягом довгого часу.

Для дітей айкідо - це:

  • Вміння постояти за себе
  • Поліпшення здоров'я
  • Гармонійний розвиток особистості
  • Формування позитивних рис характеру і товариськості
  • Формування самодисципліни
  • Формування поваги до старших

У самій назві "айкідо" вже укладено весь сенс. Ієрогліф "Ай" означає "Гармонія", ієрогліф "Кі" - означає "Енергія" (в іншому написанні "Любов"), "До" - означає "Шлях". Тобто айкідо - це шлях любові і гармонії. Даний вид спорту розвиває не тільки тіло, але й навчає гармонійним стосункам в повсякденному житті.

Основний принцип айкідо - це використання сил противника проти нього самого. Навіть людина, що не володіє величезним зростом і силою, може захистити себе від нападу.

З іншого боку - це не агресивний вид спорту, так як всі прийоми спрямовані на захист, а не на напад на супротивника.

В айкідо велика увага приділяється "правильним падінь", це дозволяє дітям уникнути травм у повсякденному житті при бігу і грі.
Заняття проводить кваліфікований тренер, багаторазова чемпіонка України з Комбат Айкідо в розділах «рандорі» (боротьба) і «чукен» (фехтування) - Гришко Любов Олександрівна 1 дан Айкідо (чорний пояс). У Комбат Айкідо регулярно проводяться навчальні семінари та атестації, в ході яких у дітей є можливість скласти кваліфікаційний іспит і отримати новий пояс, а також регулярні змагання та чемпіонати міста, області та України.
Вартість абонементу 900 грн / 8 занять

Приходьте всією родиною. Двері нашого клубу Shalom baby завжди широко відчинені для Вас!

Ми проводимо заняття в декількох студіях: спорту, творчості, навчання, дитячий приватний міні-сад і міський табір на канікулах.

Культурно-діловий центр «Менора», вул. Шолом-Алейхема 4, 4 поверх (Вхід в ліфт з холу готелю)

Для запису телефонуйте

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі