Курси

Масаж


Пропонована програма курсу навчання масажистів призначена як для тих, хто не має медичної освіти, але хоче проводити сеанси масажу для своїх близьких і друзів, так і для тих, хто передбачає займатися приватною практикою. Курси не займуть так багато часу, як навчання масажу в медичному навчальному закладі, але дадуть всі необхідні професійні навички.

Щоб робити ефективний масаж, потрібні не тільки сильні і спритні руки, але і певні теоретичні знання в цій області. Крім прийомів різних видів масажу (гігієнічного, класичного) і спеціальних різновидів масажу .

Слухачі курсів вивчають основи анатомії, а також показання та протипоказання до проведення того чи іншого виду масажу. Це допомагає уникнути неприємних помилок при проведенні сеансів масажу, а також зробити їх більш результативними.


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
yura,13.06.2019, 10:58
Еще в 2010 закончил тут курсы дизайна и массажа, уехал в Израиль , там этим и зарабатываю. Спасибо учили хорошо. Сейчас приехал к сестре и ищу племяшке курсы парикмахеров в Мелитополе. Думаю уже нашел))) Карьера то, что надо.

Залишити коментар

Усі курси в Мелітополі, а також ЗВО (вузи) в Мелітополі, коледжі в Мелітополі, репетитори в Мелітополі, робота в Мелітополі