Описание курса

1. УВАГА!!! Шановні БАТЬКИ дітей ( 4-5 років, 5-6 років), хто ще не записався в новостворені групу з ВИВЧЕННЯ КИТАЙСЬКОЇ МОВИ (початковий рівень)?! Поспішайте!!! Будьте в руслі СУЧАСНОЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ МОДИ! Відкиньте всі псевдо-міфи для себе та Ваших дітей! Китайська - це ЛЕГКО, ВЕСЕЛО, ЦІКАВО, ПІЗНАВАЛЬНО та КОРИСНО...

2. Чому варто почати вивчати КИТАЙСЬКУ МОВУ??!! ( у ранньому віці): Тренувати пам’ять - потрібна постійна «зарядка для мізків» ( розвиток колосальної зорової пам"яті у Ваших ДІТЕЙ, візуалізація, уява, чудові творчі писемні навички). 30% населення всього СВІТУ говорять КИТАЙСЬКОЮ В зв’язку з надзвичайно швидким розвитком китайської економіки , зростає попит на фахівців, які знають китайську мову Знання цієї мови допоможе глибше пізнати і зрозуміти одну з найдавніших культур світу . Якщо Ви (Ваша дитина) володієте китайською мовою, то зможете вільно пересуватися і подорожувати по Китаю, займатися шопінгом, торгуватися і т. д.

Ваші діти зможуть почати свій власний бізнес у цій перспективній країні та знайти ділових партнерів. Якщо вивчати китайську, то це дуже сильно підвищить Ваш/ Вашої дитини статус в очах інших людей і своїх власних!. Китайська мова відкриє для Вас та діточок нові горизонти. З того дня, коли почнете вивчати її, слова Китай, китайська мова, китайська культура перестануть бути для вас порожнім звуком, Ви дізнаєтеся багато нового, цікавого, про що раніше, можливо, і не підозрювали РОЗВИВАЙТЕ своїх ДІТЕЙ ТА ОСОБИСТО. Збагачуйтесь ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО. ПІЗНАВАЙТЕ та ОСЯГАЙТЕ нове та цікаве. Адже, ВИ цього варті!!!

3. Звичайно, кожна людина сама вибирає причини вивчення КИТАЙСЬКОЇ МОВИ, але з упевненістю можна сказати, що абсолютно всі, хто вивчає китайську мову, роблять це для МАЙБУТНЬОГО. На щастя, КИТАЙСЬКА МОВА – одна, а майбутнє у всіх різне.

unikum.if.ua/uk/ivano-frankivsk

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий
Партнеры сайта
Світ без меж, образовательная компания
Світ без меж, образовательная компания
Все партнеры | Стать партнером

Все курсы в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, колледжи и техникумы в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске

Обратная связь