Курси

Механіка, основи, 4-5 років


  • 150 грн 

Курс Механіка. Основи для дітей від 4 років - це нова, яка не має аналогів, унікальна програма!

Мета курсу - допомогти дітям найбільш ранніх вікових груп розвинути технічний творчий потенціал, уяву, мислення, соціальні та інженерні навички. Інженерія допомагає малюкам ближче познайомитися з оточуючими механізмами, вчить створювати конструкції, на основі яких дитина детально вивчає будову механізму і фізичні явища, що впливають на його працездатність.

Програма розроблена виходячи з умінь і навичок дітей 4 років, всі терміни подаються в ігровій формі і детально розглядаються на прикладі побудованого механізму.

Курс занять раннього розвитку для дітей в Приморському районі складається з 36 пов'язаних між собою уроків. Кожен новий урок - це рухомий механізм, на основі якого вчитель з дітьми розглядає його будова і призначення в реальному світі. Починаючи з простих механізмів, діти потроху занурюються в світ технічних наук, захоплюються процесом створення моделей діти розвивають уважність, пам'ять, логіку, аналітичний склад розуму, дрібну моторику, пам'ять, усний рахунок, креативність, вчаться проявляти ініціативу, працювати в команді і експериментувати.

Записуйтеся на заняття і знайомте дітей зі світом технічних наук з самого раннього віку!

Заняття проходять по середах, п'ятницях, суботах і неділях. 

  • Сторінка в facebook: www.facebook.com/Yspenskaia/
  • Сторінка в instagram: instagram.com/kidsandrobots_center

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі