Курси
Allright


Про компанію

All Right - онлайн школа англійської мови для дітей від 4-х років до 12 років.

Ми пропонуємо індивідуальні заняття з викладачем для дітей від 4-х до 12 років. Програма адаптована під різні рівні, а також враховує особливості та інтереси дітей залежно від віку.

Рівень знання англійської визначає вчитель на безкоштовному пробному уроці. Згодом він розробляє індивідуальну програму навчання залежно від знань, якими володіє учень, а також інтересів, захоплень та цілей.

Уроки проходять в інтерактивній класній кімнаті, що обладнана різними інструментами, які роблять її зручною та цікавою для учня. В процесі уроку дитина виконує більше 16 видів інтерактивних завдань.

Основа методології All Right — це Кембриджська комунікативна методика навчання. Вона зосереджена переважно на усному мовленні. Навчання за цією методикою спрямоване на те, щоб навчити дитину вільно розмовляти англійською.

Курси побудовані за принципом гейміфікації. За цим принципом процес навчання перетворюється з нудної, важкої рутини на цікаву гру.

Крокуючи від рівня до рівня, учень наближається до головної цілі — засвоєння нового матеріалу та досягнення певного рівня знань. Елементи гейміфікації присутні на кожному рівні. Наприклад, за виконані завдання учень отримує від учителя нагороди — "зірочки". Гейміфікація мотивує дитину пройти курс до кінця. 

Уроки англійської мови в All Right:

 • Індивідуальні заняття онлайн по 25 і 55 хвилин
 • Уроки з носіями мови із США та Великобританії
 • Навчання за стандартами Cambridge і CEFR
 • Індивідуальний підхід
 • Мобільний додаток для дітей та батьків
 • Інтерактивна мобільна гра з головним героєм Чарлі
 • Безкоштовні Розмовні клуби
 • Інклюзивне навчання

Додаткові курси: Minecraft, Phonics, Animals та Mover teens


Курси

1
 • 152 грн -20%
 • Онлайн - Онлайн курси; Мовні - Англійська мова; Розвиток дітей - Дошкільна освіта
 • Дошкільники, молодша школа, середня школа

Статті

1

Відгуки

12
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

У школі дуже ретельно підбирають програму для кожного учня. Мені подобається, що враховують наші побажання і рівень знань сина. Нам дуже сподобався пробний урок на тему Майнкрафт і ми вирішили продовжити займатися за цим курсом. Викладач професіонал своєї справи, дуже легко і швидко знайшов підхід до дитини. Головний плюс - увага на усне мовлення, щоб дитина почала говорити.

,

Прекрасні вчителі! Мені подобається ця школа, вибрали вчителя по відео презентації на сайті разом з дитиною. Це дуже зручно! Також, підписані на соц мережі школи, бо там проходить багато конкурсів, сповіщення про відкриті уроки, вікторини тощо) Дякую, AllRight!

,

Напевно як багато інших батьків почала шукати онлайн школу після переїзду за кордон після початку війни. Пробний урок проходили в декількох школах і лишились в олрайт. Цікаві уроки, програма підбирається під знання учня, графік ви складаєте самостійно. Результати навчання видно вже через місяць. Задоволена знахідною і рекомендую вам)

,

Мені завжди хотілося, зоб мої доньки займалися англійською із задоволенням. Але коли до нас приходила вчителька, їм було нудно і нецікаво. Потім ми пішли до школи англійської офлайн, було краще, але всеодно вони інколи не хотіли туди їхати, треба будо пів години їхати на машині. Потім ми вирішили спробувати онлайн, обрала школу All Right і вже не хочу нічого змінювати, бо усі задоволенні. Заняття онлайн, не треба нікуди їхати, цікава платформа, гра до телефону. Бачу результати цих занять. Рекомендую!

,

Порівняно з уроками з репетитором, онлайн заняття в школі Allright дуже цікаві та ефективні. Це не просто заучування слів і правил, а справді інтерактивні методи, індивідуальний підхід до дитини. Подобається те, що з викладачем можна зв'язатися навіть поза уроками, написати йому повідомлення, щось уточнити. У них зручний додаток, можна і розклад подивитися, і уроки перенести, і навіть з адміністратором зв'язатися. Заняття проходять за їхніми власними матеріалами, все можна знайти у своєму особистому кабінеті.


Залишити відгук

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО/ВНЗ в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні

Також в Дистанційному навчанні