Курси
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші курси в місті Київ.
Курсор, навчальний центр

Відеозйомка та відеомонтаж в Edius


 • 3500 грн 

Дозволяє редагувати зняті відеоматеріали, удосконалювати їх за допомогою професійних ефектів, а також демонструвати отримані фільми на будь-якому пристрої.

Дана програма підійде всім, хто хоче:

 • навчитися створювати якісні фільми з використанням функції автоматичного монтажу з додаванням музики, титрів і ефектів на основі певної теми;
 • дізнатися, як виправити ефекти тремтіння, дефекти освітлення і кольору, відібрати тільки вдалі матеріали і збалансувати звук в режимі автоматичної корекції;
 • легко створювати фільми, відеокліпи, колекції фотографій, підбирати і синхронізувати відповідний саундтрек, а також застосовувати всі можливі кінематографічні стилі до своїх творів.

Програма курсу:

 1. Відео для глядача, а не для оператора. Слухачі знайомляться з особливостями аматорського відео та вимогами, які висуває до сюжету глядач. Перегляд і аналіз аматорських і професійних матеріалів і змонтованих з них сюжетів.
 2. Робота з професійно знятим відео. Основи роботи з відеоредактором. Основні вікна, формати оброблюваних файлів. Поняття нелінійного монтажу. Інструменти, їх застосування.
 3. Закріплюємо найпростіші навички роботи з відеоредактором. Складаємо найпростіший колаж з уже готових сюжетів і тексту.
 4. Монтажні і немонтажние плани. Перебивки. Темпоритм. Зміст кадрів, принцип «від загального до частковостей». Демонстрація монтажу короткого (30 - 60 сек.) Інформаційного сюжету.
 5. Закадровий текст. Пишемо голос на комп'ютер за допомогою відеомонтажна програми або звукового редактора для подальшого використання в самостійно змонтованому сюжеті. Початок роботи над сюжетом.
 6. Продовження освоєння програми для відеомонтажу. Домонтаж сюжету, перегляд. Зганяємо отриманий матеріал для перегляду «рідними та близькими", не вдаючись поки в особливості експорту в різні формати.
 7. Закріплення навичок 1. На основі іншого матеріалу робимо такий же короткий сюжет. Записуємо голос. Повторюємо поняття монтажних кадрів і темпоритму.
 8. Закріплення навичок 2. Закінчуємо монтаж сюжету. Скидаємо готовий сюжет в файл.
 9. «Якщо професійного оператора». Пропонується зняти «Розповідь про себе», «... про кактусі», «... про навчальній аудиторії» - за бажанням. Створення тексту, початок зйомок.
 10. Закінчення зйомок. Монтаж власноруч відзнятого, перше знайомство з процесом перегонки матеріалу в комп'ютер.
 11. Закінчення монтажу. На основі власного короткого досвіду слухачі розуміють, що для без дотримання обов'язкових правил зйомки монтаж допомогти не в силах - необхідно ознайомитися з технологією «правильної повсякденної зйомки»
 12. Правильна повсякденна зйомка, частина 1, технічна. Початковий огляд техніки. Сучасні побутові DV, DVD, HDD, Flash-відеокамери, їх особливості. Баланс білого, фокус і діафрагма - коли краще застосовувати автоматичні, а коли ручні налаштування. Практика
 13. Правильна повсякденна зйомка, частина 2, смислова. Зміст кадру. Композиція, крупність планів. Стабільність кадру: штатив, рух в кадрі, а не самого кадру. Практика: вибір композиції, розкадровки з різними крупності.
 14. Правильна повсякденна зйомка, частина 3, практика. Ще раз знімаємо «розповідь» з урахуванням як технологічних, так і змістовних аспектів.
 15. Практика монтажу - подальше знайомство. Перегонка матеріалу в комп'ютер, запис звуку, початок монтажу.
 16. Монтаж «розповіді» - продовження. Розширюємо знання про інструментарії монтажної програми. Корекція, вирівнювання горизонту - «якщо все ж на зйомках поспішили».
 17. Монтаж «розповіді» - закінчення. Додаємо титри. Повторюємо експорт матеріалу.
 18. Відео та музика. Демонстрація монтажу відеокліпу з готового матеріалу. Зміна кадрів з акцентів, велика свобода в монтажі.
 19. Монтаж відеокліпу - практика 1. Підбір музики і відео, конвертація з різних форматів і носіїв.
 20. Монтаж відеокліпу - практика 2. Ефекти переходів, почуття міри в їх вживанні. Художні фільтри, ч / б, «плівка», сепія. Рапід.
 21. Монтаж відеокліпу - практика 3. Закінчення. Демонстрація кліпів, експорт в файл.
 22. «Що ще вміє відеомонтажна програма»? Огляд рідко застосовуваних інструментів і методів: стоп-кадру, масштабування, розмивання фрагмента, поліекрана. Альфа-канал, ключові точки. Гучність звукової доріжки, еквалайзер, інші звукові ефекти.
 23. Практикум по додатковим можливостям, частина-1. «Телепродаж». Демонстрація того, як застосовувати стоп-кадри, масштабування і переходи, мікшувати музику і закадровий голос.
 24. Практикум по додатковим можливостям, частина-2. Початок роботи над власною «телепродаж»: підбір зображень, їх масштабування, подолання стрибає-ефекту. Підбір музики і її перегін в комп'ютер.
 25. Практикум по додатковим можливостям, частина-3. Запис тексту. Початок монтажу під музику з використанням широкого інструментарію роботи з зображенням.
 26. Завершення роботи над «телепродаж». Демонстрація результатів.
 27. «Нехай усі побачать наші успіхи». Конвертація файлів і створення власного DVD із зібраних раніше кліпів. Ознайомлення з програмою-компоновщиком DVD, формуванням меню.
 28. Виклади відео в Інтернет ». Розповідь про стиснення з низьким бітрейтом, про бітрейте і втрати якості. Експорт файлів для викладання в Інтернет.
 29. «І знову до основ-1». Два заняття, присвячених створенню сюжетів без «дитячих помилок». Абстрагуючись від спецефектів і роботи з файлами монтуємо сюжети з уже готового професійно знятого матеріалу. Закріплюємо найважливіші поняття монтажних планів, оповідання «від загального до частковостей», темпоритму.
 30. «І знову до основ-2». Закінчуємо монтувати еталонний сюжет. Добиваємося розумного рівня закадрового тексту на тлі інтершумом.
 31. "Питання та відповіді". Заключне заняття, присвячене обміну досвідом в творчих і технічних аспектах.

Об’єм курса:

Кількість годин : 39

Кількість акад. годин: 52

Час проведення:

Будні та вихідні

https://kursor.kiev.ua/programs/video.php

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві