Курси

Дитячий табір


  • 2900 грн 

Запрошуємо відкрити для себе новий та унікальний літній наметовий дитячий табір «Моя Країна» на Шацьких озерах, у заповідній місцевості на березі озера Пулемецьке. Ми створили табір, в якому відібрали краще для відпочинку дітей – єднання з природою, комфортні умови та цікава насичена програма для дітей віком 10-15 років.

Місцезнаходження

Місце розташування Дитячого табору «Моя Країна» – Шацькі озера. Всі чули про це унікальне місце, але досі не мають чіткого уявлення про прекрасну і дивовижну місцевість. Повною мірою відчути затишок можна віддалившись від шуму, створюваного натовпами відпочиваючих. Ми обрали менш людне місце для табору – берег озера Пулемецьке, яке не поступається красою Світязю та має переваги завдяки чистій воді, екологічному середовищу, наявності хвойних лісів і відсутності забруднюючих джерел.

Розміщення, умови, харчування

Проживання у сучасних комфортних наметах по 3-4 особи однієї статі, всі намети розташовані на спеціально сконструйованих дерев’яних настилах, що забезпечує природну вентиляцію та виключає затікання води. Намети двошарові з великим тамбуром для зберігання речей, в них зручно, тепло та затишно.

Територія патрулюється силами працівників охоронного агентства , які мають відповідні повноваження. Лікар цілодобово знаходиться поруч з дітьми, харчування та фізіологічні особливості дітей завжди в полі зору медичного працівника табору. На період відпочинку усі діти застраховані.

Інфраструктура табору дозволяє реалізовувати тематичні програми різного напрямку – футбольне та волейбольне поля, лучний та снайпінговий тири, кузня, гончарна майстерня, мотузковий парк для занять з альпінізму, велика крита їдальня , обладнаний піщаний пляж, зони відпочинку.Завдяки безперебійному водопостачанню та екологічним технологіям підігріву води, діти мають можливість регулярно приймати теплий душ, також на території обладнані туалети.

У дитячому таборі 5-разове збалансоване харчування: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. Приготування проходить на території шкільної кухні, куди щодня привозяться свіжі продукти. Розробку меню та процес приготування їжі координують професійні кухарі, згідно санітарних та технологічних норм.

З дітьми працюють досвідчені інструктори з туризму та бойових мистецтв, керівники творчих майстерень, музиканти, тренери зі спорту та плавання. Більшість з них працюють з нами вже не перший рік. Загалом, у таборі працює 15 осіб персоналу, які забезпечують відпочинок 30 дітей.

У таборі відсутні гаджети, діти не користуються мобільними телефонами, а для зв’язку дається лише одна година на день, також батьки мають номер телефону керівництва та лікаря для координації у будь який час. Це чудова можливість відпочити від інтернету, телефонів і компютерів.

Програма

В програмі основи самозахисту, стрільба з лука та арбалета, снайпінг, плавання, човнова справа, рибальство, альпінізм і туристичні навики, походи, показ фільмів, ватра, патріотичні пісні, творчі майстерні (ковальство, гончарство, писанкарство, лялькарство), травознавство і медицина, кулінарія та похідні страви, лекції та історічні розповіді, зустрічі з відомими людьми.

Ми обрали липень місяць для усіх заїздів, щоб діти змогли якомога більше насолодитися чарівними хвилями Шацьких озер!

Вартість та зміни

Період зміни 10 днів. Ціна до 15 травня 2017 – 2900 грн, після 15 травня 2017 – 3100 грн. Існують знижки 5% для дітей добровольців АТО, дітей з однієї сім’ї та при замовленні на декілька заїздів.

  • 1 заїзд – вільних місць немає
  • 2 заїзд – 10 липня – 19 липня
  • 3 заїзд – 19 липня – 28 липня

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Луцьку, а також ЗВО (вузи) в Луцьку, коледжі в Луцьку, репетитори в Луцьку, тренінги в Луцьку, робота в Луцьку