Академія сучасної освіти А+
- Київ · вул. Регенераторна, 4-в
- aplus.ua/projects/akademiya-suchasnoyi-osvity-a
- Адміністратор
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про компанію
Приватний заклад позашкільної освіти "А+" – проєкт Освітнього холдингу А+, за плечима якого понад 13 років успішної роботи. До освітнього проєкту входять спортивна школа "Академія спорту А+", музична школа "Музична академія А+", хореографічна школа "A.D.F. Dance Studio", студія дитячого фітнесу, художня студія, робототехніка и програмування та центр вивчення іноземних мов
Спортивна школа "Академія спорту А+": художня гімнастика, роликовий спорт, футбол, баскетбол, великий теніс, чирлідинг, шахи, карате.
Музична Академія А+: вокал, фортепіано, гітара, ударні, скрипка, вокальні шоу-гурти.
A.D.F. DANCE STUDIO: Jazz-Funk, Hip-Hop, Breaking, K-pop, Baby Dance.
Щодня наш освітній проєкт наповнюється енергією понад 2000 дітей та підтримкою досвідчених учителів, тренерів і спеціалістів, які працюють за сучасними методиками. Ми відкриті для дітей усіх вікових категорій — від малюків 1,5 року в студії дитячого фітнесу до старшокласників, які вдосконалюють свої навички у різноманітних видах спорту, музики та танців.
Приватний заклад позашкільної освіти "А+" представлений на всіх локаціях Освітнього холдингу А+, щоб діти могли розвиватися поруч із домом.
Наші простори працюють у провідних житлових комплексах Києва: ЖК "Республіка", ЖК "Комфорт Таун", ЖК "Файна Таун", ЖК "Тетріс Холл".
Категорії курсів
-
Позашкільна освіта
Останнє оновлення 3 жовтня 2025
Курси
1Відгуки
38Совершенно не компетентная администрация и учителя. Учились в комфорт тауне, в этом году перевелись в новую школу на нивках. Ни в одной из школ нет даже минимальной фильтрации контингента, есть тесты при поступлении но в классе очень разный уровень детей и в итоге учитель работает со всеми и способные дети просто игнорируются как те которые и сами все сделают без замечаний и дополнительной работы. Есть вопросы к политике подбора кадров, особенно тьюторов. Среди родителей очень много недовольства. Администрация проблемы не решает, или решает только с теми кто скандалит, а если пытаешься вести разумный диалог - тебе сразу же пудрят мозг и ничего не делают На младшую школу среди родителей отзывы хорошие, но в среднюю школу однозначно не советую идти
Я в житті пафоснішої адміністрації не бачив!) Влаштувавшись на роботу за копійки ( а гребують вони чимало грошей з клієнтів преміум сегменту, А+ все таки))), будьте готові послуговуватися на благо керівництва гімназії бо всі гроші там, а виконавчому персоналу "кістку в тарілку" на хліб і молоко і не забудьте подякувати! Адже така честь врахувати на вельможних керівників проєктів! Цінуйте себе і не витрачайте свій час на такі "проєкти"!
Школа, де понти на першому місці. Повністю погоджуюсь з коментарем нижче. Якість освіти дуже на відносному рівні. Кружки зі спорту (конкретно про футбол) базуються на тому, що донеси ще, а ні, то твоя дитина буде в останніх рядах, або взагалі ніхто не зверне на неї увагу. Орієнтація виключно, як заробити більше грошей, а не дати освіту і розвиток дитині. Сумнівні цінності в Академії А+. Цікавий випадок був, в дитячому таборі, дитину штовхнули, він вдарився оком, їздили до лікаря з великою гематомою (добре, що обійшлось гематомою), через два дні мене набирають і питають, а чи буде дитина продовжувати ходити до табору, тобто ніхто навіть не поцікавився, як дитина себе почуває, байдуже, головне, щоб заплатили за наступні тижні.
1.Инфантильный учитель,не решающий конфликтов. 2.Администрация которая допускает буллинг,не умеет ставить на место ни детей манипуляторов,ни их хамовитых родителей. 3.Платишь за кружки,а детей туда могут просто не отвести. 4.В столовой когда один ребенок ворует еду у другого для них норма. 5.Для администрации проще нагнуть ребенка и родителей того ребенка кто готов работать над конфликтами,а не тех кто неправ и орет громче всех. Мы ушли со школы,с таким успехом школа потеряет целый класс,за нами другие тоже собирались уйти.Вместо того чтоб в шею гнать скандалистов,они моему ребенку психику подорвали.Оно того не стоит.
Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві.
Рік провчились у АІК, враження в у дитини і у нас дуже погані Школа не в змозі вирішити проблемі травлі серед дітей, регулярно відбуваються бійки (нас запевняли що постійно у коридорах на перервах є дорослі чергові, але кількість не врегульованих конфліктів між дітьми каже що ніхто не слідкує за ними) Тьютор не виконувала всіх своїх обов'язків, для галочки щось там може і робила, але підтримки, "тьюторства" наша дитина не відчула. Якщо я свою дитину віддаю у школу на 7 годин у день то хто взагалі займається вихованням і турботою про неї? Ремонт дешевий, постійно щось ламається, дитина розповідає про те що від стільців відвалюються болти (техніка безпеки на висоті), про хиткі ручки у дверях, брудне скло у вікнах... Своїх грошей точно не коштує! Розповідають красиво, насправді 50% з того нормально не роблять На скарги реагують спустивши рукава