Курси
Planet of beauty

Майстер-бровіст


  • 1350 грн 

Курси Brow master (група), курси бровіста Харків

Брови - це особлива риса особи, яка надає йому виразності. Вони можуть легко зіпсувати зовнішній вигляд і навпаки - змінити на краще. З цих причин прекрасна половина людства так багато часу приділяє брів. Але далеко не всім вдається домогтися ідеальної форми і кольору в домашніх умовах. Тому багато жінок довіряють догляд за собою професіоналам.

Першокласним фахівцем в цій галузі зможете стати і Ви, пройшовши курси "Brow master». Під час навчання Ви дізнаєтеся всі секрети і правила моделювання брів, навчіться визначати параметри дуг по точках; оформляти брови з урахуванням форми обличчя, використовуючи при цьому різні техніки вищипування волосків. У вас є можливість ознайомитися з фарбами від різних виробників і протестувати їх дію на моделях. А також відточити теоретичну частину з моделювання і корекції брів на практиці. Якщо Ви хочете почати з азів, тоді курсимастер-бровістаподойдут Вам ідеально. Це повноцінний базовий курс, на якому Ви повністю вивчіть всі правила моделювання та фарбування брів.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - пн-пт з 10:00 до 20:00, сб з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Марина,06.01.2022, 14:54
Проходила курс мастер бровист и ламинирование бровей. Курс длился 3 дня, было очень много практики! Спасибо преподавателю Виктории за ее терпение)) и за те знания, которые она мне дала. Было очень интересно, доступно и легко. Обязательно приду сюда еще, обучаться другим направлениям, так как мне в целом понравилась атмосфера в коллективе. Все преподаватели очень вежливые и добрые девчонки.
Olena Kupriianova,07.05.2020, 11:01
Прошла обучение по курсу ,,Мастер бровист,, . Очень довольна, все прошло супер, мастер Виктория все доступно и доходчиво объяснила. Получилось сделать красивую бровь с первого раза. Буду обучаться в этой школе и другим знаниям! Рекомендую! 5*
Марина Салтовская,05.11.2019, 10:11
Окончила два курса ( мастер бровист и ламинирование бровей). Курсы выбирала очень долго, что меня здесь покорило это приятное соотношение цены и качества обучения. Отдельная благодарность педагогу Виктории за хорошее изложение теории, хорошую практику и помощь в подборе материалов для работы)
Екатерина Пахомова,01.10.2019, 13:01
13.09.2019 проходила курсы бровиста) спасибо Александре за настроение и знания, все понравилось) обязательно вернусь за новыми знаниями.
Милана,29.10.2018, 09:54
Прошла курс мастер-бровист ! Все очень понравилось, время пролетело незаметно, работать было легко и интересно! Получила массу знаний и приятных впечатлений ! Большое спасибо Наталье Николаевне, буду обучаться и развиваться у Вас дальше

Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові