Курси
Insha osvita

Англійська мова для здачі ЗНО


  • 600 грн  -5%

Перший авторизований навчальний центр Кембриджа в Кременчуці Інша Освіта оголошує старт нового навчального сезону відкритим! Тепер будемо вчити Вас по-іншому!

Старт набору на курс англійської для школярів 1-11 класів в Кременчуці

Старт занять - 11 вересень 2017 роки (є можливість додати вас в групи вже після старту занять, наш адміністратор обов'язково запропонує Вам альтернативу у вигляді відвідування пари індивідуальних уроків для того, щоб ви засвоїли пройдений групою програму і змогли якомога швидше приєднатися до своїх нових друзів по групі)

  • Розклад - 2 рази на тиждень / 8 занять / по 60 хв (більше - не означає краще, ми гарантуємо)
  • 3 рази на тиждень / 12 занять / по 60 хв
  • Проходження одного рівня - 5-6 міс (залежить від інтенсивності програми)
  • Вартість - 600 грн / міс / 8 занять
  • 900 грн / міс / 12 занять

Навчання англійської мови від рівня 0 до Advance (C1)

Розташування - центральна вулиця міста, ТЦ Мега, охорона і система відеоспостереження забезпечать повну безпеку для Ваших дітей

Навчальний матеріал - PREPARE CAMBRIDGE, уроині 1-6, мають гриф Кембриджа і Мін Освіти України, як кращі посібники для підготовки до складання міжнародних іспитів Cambridge Test, TOEFL, IELTS і нашого всеукраїнського ЗНО та ДПА.

Реєстрація на курси по телефону компанії або на сайті Інша ОСВІТА

Про нас:

Інша Освіта - це унікальний освітній центр, який авторизовані найпрестижнішим інституціональним закладом Великобританії - Кемріджем, в якому ми з'єднали багаторічний досвід співпраці з провідними навчальними закладами по всьому світу і нетрадиційні підходи до вивчення іноземних мов. Ми зробили процес навчання ефективніше, а тривалість заняття - коротше. Ми повністю відмовилися від домашніх завдань, і використовуємо методики, які дозволяють освоїти більшість з нового матеріалу, який викладається на уроці.

Наша команда - молода, творча, енергійна, компетентна, активна - вона переконає вас у тому, що вивчення мови - не нудне, а корисне і цікаве заняття.

Якщо ваша мета - заглибитися в шкільну програму, або випередити її, отримати роботу мрії в міжнародній корпорації, отримати сертифікат Кембриджу, вступити до вузу за кордоном, вільно спілкуватися в поїздках за кордоном і з зарубіжними партнерами, скласти іспити Cambridge Test чи IELTS - ми обов'язково допоможемо досягти її в строк і з максимальним результатом.

Більше інформації про безкоштовні розмовних клубах, акціях і заходах на наших акаунтів в соціальних мережах

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Кременчуці, а також ЗВО (вузи) в Кременчуці, коледжі в Кременчуці, репетитори в Кременчуці, робота в Кременчуці