Англійська мова для школярів • 145 грн за заняття (60 хв.)

Про курс

Запрошуємо на новий навчальний рік – вивчайте іноземні мови разом з YES school - Школа іноземних мов для дітей та дорослих

Курс "Англійська мова для школярів"

Даний курс має декілька рівнів. Підручники висвітлюють теми, які цікавлять підлітків усього світу. Це стимулює спілкування і студенти активно збагачують свій словник. Курс також передбачає практичне оволодіння граматикою, розуміння мови на слух (через слухання та відео матеріал), навички читання та письма.

Існує стандартний та посилений курси. Студент зараховується на курс вищого рівня по результатам тестування та може бути переведеним на курс вище в процесі навчання.

Окремо викладаються курси підготовки до ДПА, ЗНО та до складання міжнародних іспитів.

Детальніше на сайті -  https://www.yes-kremenchuk.com/ 

Наші досягнення та переваги

Важливо!

 • Школа іноземних мов YES school є офіційним представником  Міжнародної Британської Школи Concorde International в Україні та партнером британських універстетів - The University of Greenwich, University of Southampton, Canterbury Christ Church University - в Україні!
 • Сертифікат YES school визнається в більшості університетів та коледжів Європи, Великої Британії, Канади, США та Ірландії та є необхідним та достатнім підтвердженням Вашого рівня знань мови для навчання, роботи чи виїзду на постійне місце проживання (ПМП) до іншої країни.
 • 24 роки досвіду у викладанні іноземних мов та більше 19500 випускників, як дітей, так і дорослих – це наша гордість. Викладачі – професіональні філологи с великим досвідом роботи в сфері освіти, які щорічно проходять курси підвищення кваліфікації у Великобританії, Ірландії, Польщі та на професійних онлайн-курсах підвищення кваліфікації.
 • Ми працюємо з дотриманням всіх карантинних вимог МОЗ України
 • Кожен наш студент, чи то дорослий, чи дитина, може отримати податкову пільгу на навчання в нашій школі – 18 % від вартості курсу навчання (податкова пільга – це компенсація 18% ваших затрат на навчання від держави). Обов’язково консультуємо про умови та необхідний пакет документів для отримання компенсації.

Професійно!

 • YES school постійно розвивається – нові курси, нові методики викладання, новітні технології в викладанні. Наші викладачі готові в будь-який момент перейти на роботу онлайн, надати всю необхідну підтримку та консультації дітям та дорослим з приводу навчання он-лайн, професійно організувати навчання без перерви на карантин чи тривогу.
 • Мови, які ми пропонуємо до вивчення – англійська, німецька, польська, чеська – як для дорослих, так і для дітей. Пропонуємо індивідуальні заняття з репетитором, парні заняття та індивідуальні заняття в міні-групах.
 • Наше правило – використання різноманітних методик в викладанні іноземних мов, орієнтуючись на передові сучасні європейські стандарти в навчанні та комунікативні методики викладання з використанням підручників найкращих іноземних видавництв - Oxford University Press, Longman, Cambridge University Press, Express Publishing, Prolog та іншими. Додатково для забезпечення результативності освітнього процесу використовуються сертифіковані відео та аудіо навчальні матеріали.
 • Дружня атмосфера на заняттях та постійний контакт викладачів та адміністрації школи зі студентами та батьками. Ми ніколи не залишимо поза увагою те, що студент пропустив нову тему чи не з’явився на занятті без попередження вчителя чи адміністрації. Пропущені заняття обов'язково відпрацьовуються в групі такого ж рівня або індивідуально.

Зручно!

 • Індивідуально-орієнтоване навчання в парах та міні-групах. Обов’язкове тестування нових студентів (безкоштовно!) та ретельний розподіл по групам в відповідності до віку, рівня та уподобань відносно графіку занять (ми завжди враховуємо ваші можливості та побажання при складанні графіку занять). Ваша дитина чи Ви навчаєтесь на тому рівні, який підходить саме Вам, тому ми гарантуємо результат.
 • Навчальні посібники ви можете отримати безкоштовно! (в електронному вигляді) або замовити оригінальні підручники за доступну ціну (вартість підручників Ви бачите самі в інтернет-магазині наших партнерів). Підручники та всі додаткові матеріали залишаються у вас - це ваша власність. Аудіоматеріали та додаткові роздаточні матеріали до підручників ми надаємо безкоштовно!
 • Класи нашої школи світлі та просторі, обладнані вогнегасниками та необхідними засобами особистого захисту (санітайзери для рук, мило, паперові рушники), постійно проводиться вологе прибирання та провітрювання класних кімнат. Приміщення школи розташоване дуже зручно - за адресою – проспект Свободи-45 – це район Макдональдс, де проходить майже весь міський транспорт.
 • Ми надаємо знижки на оплату навчання зразу на весь навчальний рік або на семестр. Знижка на 2-х та більше членів однієї родини – 10% від вартості навчання. Постійнодіюча акція – Приведи друга – отримай знижку!
 • До навчального процесу можна приєднатися в будь-який зручний час, а не тільки на початку навчального року чи семестру. Ретельне тестування на знання мови дозволяє точно визначити Ваш рівень та запропонувати Вам декілька груп відповідного рівня з різним розкладом.
 • Адміністрація школи завжди з вами на зв’язку в Viber, Facebook та Інстаграм

Запрошуємо на навчання!

Сертифікати YES school визнаються в більшості держав світу та є достатнім підтвердженням Вашого рівня знань для подальшого навчання, роботи чи виїзду на постійне місце проживання за кордон.

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі курси в Кременчуці, ЗВО/ВНЗ в Кременчуці, коледжі в Кременчуці, репетиторів в Кременчуці, роботу в Кременчуці.