Курси
Planet of beauty

Ламінування вій


  • 1150 грн 

Курс ламінування вій Харків - інновація в косметології

Кератиновое ламінування вій - новий метод в косметології, який допоможе зробити ваші вії здоровими і красивими, а очі - більш виразними. Адже кожна жінка мріє бути привабливою і притягувати захоплені погляди чоловіків! А для цього потрібно і самій володіти зачаровує поглядом

Кератин - високоміцний білок, з якого складаються похідні шкіри, зокрема, наші вії, брови, волосся і нігті. За рахунок кератину, що входить до складу для ламінування і проникаючого углиб волосини, вії збільшуються в обсязі, стають здоровими і міцними. Поняття «ламінування» до недавнього часу застосовували до процедури з волоссям, що робить їх гладенькими. Вії - це теж волоски, тільки менше в розмірах. Отже, ламінування можна проводити і на віях. Процедура ламінування дозволяє збільшити розмір і вигин вій, уникаючи хімічної завивки, зміцнює їх структуру завдяки поживним речовинам, що входять до складу засобів. Слід зазначити, що ламінування вій - салонна процедура, робити її в домашніх умовах не рекомендується.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Наира,13.03.2018, 16:18
Прошла курс мастер-бровист ! Все очень понравилось, время пролетело незаметно, работать было легко и интересно! Получила массу знаний и приятных впечатлений ! Большое спасибо Наталье Николаевне, буду обучаться и развиваться у Вас дальше !!!

Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові