Курси
Planet of beauty

Ламінування брів


  • 1200 грн 

Курси ламінування брів

На курсі «Ламінування брів» викладач дає повну інформацію про те як, правильна форма брів може перетворити обличчя клієнта, зробивши його більш привабливим. На курсі Ви дізнаєтеся, якими інструментами виконується ламінування і корекція; методи і техніки виконання враховуючи всі особливості зовнішності клієнта. Ламінування брів відмінно підходить для дівчат, які від природи не мають густих брів.

Дана процедура дозволяє здійснити оздоровлення тонких, що випадають, несиметричних брів. Ламінування передбачає насичення брів корисними мікроелементами і речовинами, зміцнення їх з паралельним фарбуванням. До того ж завдяки цій технології стає можливим зафіксувати необхідну форму брів. В результаті ламінування брови мають природний зовнішній вигляд, сяють здоров'ям. Після процедури можна протягом двох місяців забути про необхідність підфарбовування брів, оскільки їм гарантований ідеальний зовнішній вигляд. Практична частина заняття відпрацьовується на моделях. Під чуйним керівництвом майстра учень самостійно проведе процедуру корекції і фарбування брів.

Даний курс підійде як новачкам в сфері краси, так і практикуючим розвиваються майстрам на додаток до основного виду діяльності. Цей курс в нашій студії дуже популярний, як раз тому що не вимагає великих витрат на придбання нової професії і можна починати працювати відразу після закінчення заняття.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой- це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - пн-пт з 10:00 до 20:00, сб з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Илона,05.01.2022, 22:48
Рекомендую курсы, хорошие преподаватели, атмосфера отличная. Преподавателю Виктории по бровям отдельно большое спасибо.
Valeria,29.10.2018, 09:50
Хорошие курсы, прошла у них курсы наращивания ресниц расширенный, все понравилось, а подруга проходила курс по универсальному маникюру, то же имеет позитивный отзыв. Возможно кому-то поможет мой отзыв, рекомендую их

Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові