Курси
Planet of beauty

Депіляція і бікіні дизайн, група


  • 1150 грн 

Курси депіляції і бікіні дизайну (в групі). Курси депіляції Харків . Освойте прибуткову професію за короткий строк!

Депіляція - найдієвіший і зручний на сьогодні спосіб видалення волосся, який дозволяє забути про небажаної рослинності на кілька тижнів. Бережний пілінг, гладка шкіра без подразнень, економія часу на щоденний догляд - безапеляційні переваги, яким віддають перевагу сучасні жінки.

Курси депіляції в нашому навчально-консультаційному центрі Planet of beauty - це можливість в короткий термін здобути навички дуже затребуваною і прибутковою на сьогодні професії. Навчання депіляції воском і шугарінг підійде абсолютно всім бажаючим освоїти нове ремесло або навчитися робити процедуру правильно навіть в домашніх умовах.

Даний курс дасть можливість оволодіти всією технікою і видами депіляції, що дозволить вам розширити спектр своїх послуг, і, відповідно, клієнтську базу. Ви навчитеся робити депіляцію теплим і гарячим воском, а також технікою шугаринга. На курсі Ви отримаєте всю інформацію про особливості проведення депіляції за допомогою кожного виду і різних технік, навчитеся підбирати правильний матеріал для кожної зони, дізнаєтеся все про засоби і правила догляду за шкірою до, під час і після депіляції.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Яніта Максименко,01.10.2019, 13:02
Всем привет)) На днях прошла курс по восковой депиляции. Сначала была теория, затем практика. Самое главное попрактиковалась на моделях по полной))) Все очень понравилось))) Мастер Александр, такая классная, все показала, объяснила. С ней очень легко! Спасибо еще раз Александра)) Советую всем!!!

Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові