Курси
Planet of beauty

Масаж обличчя, шиї та зони декольте


  • 1300 грн 

Курси масажу обличчя

На курсах масажу обличчя і шиї в Planet of beauty Ви зможете навчитися виконувати всілякі варіанти цієї процедури. Це дозволить Вам бути майстром-універсалом, який здатний задовольнити навіть самі екстравагантні запити в масажі обличчя, шиї та зони декольте.

Крім того, під час навчання Ви дізнаєтеся, які матеріали краще використовувати, доглядати за красою і багато інших нюансів і тонкощів.

Крім проведення процедури, Ви навчитеся правильно пропонувати свої послуги, формувати ціну на масаж обличчя. Ці знання дадуть розуміння того, як стати успішним фахівцем і заробляти на своїй майстерності. Ретельно складені програми навчання стануть потужним підмогою для початківців фахівців.

Уміння тримати руку на пульсі і стежити за новітніми трендами - причина, по якій до нас приходять практикуючі майстри за новими корисними знаннями.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - пн-пт з 10:00 до 20:00, сб з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Yulia Sereda,22.03.2018, 11:17
Прошла курс депиляции и бикини дизайна. Осталась очень довольна возможностью индивидуального обучения, занятиями только в удобное для меня время консультации и поддержку. Наталью Николаевну и Оксану за терпение ваше бесконечное и за отношение человечное, за полученный груз знаний, я сердечно Вас благодарю. Буду развиваться дальше. Всем рекомендую! :)

Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові