Описание курса

Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу», маючи за плечима 26 років сприяння розвитку особистостей, бізнесу та суспільства, продовжує підтримувати талановиту молодь, що прагне розвитку в сфері управління бізнесом та шукає можливостей для отримання сучасних знань, навичок та інструментів через навчання на програмі MBA.

Задля реалізації зазначеної цілі оголошується конкурс на отримання освітнього гранту ім. Олександра Савченка, ректора МІБ, на навчання на програмі Ukrainian MBA.

Програма Ukrainian MBA - єдина в країні програма, що акредитована Міністерством освіти та науки України та міжнародною Association of MBAs, що дає можливість слухачам пройти навчання, яке відповідає кращим вітчизняним та міжнародним стандартам бізнес-освіти. Програма Ukrainian MBA спрямована на всебічний розвиток управлінських якостей та підприємницького хисту слухачів та допомагає їм стати універсальними управлінцями, що можуть бути ефективним в компаніях будь-якого рівня чи галузі.

Найкращі учасники конкурсу отримають можливість навчатися на програмі на умовах часткової оплати, адже умовами конкурсу передбачено три призових місця.

В результаті відкритого спеціального конкурсу на отримання грантів від ректора буде виявлено найсильніших учасників, які отримають освітні гранти в таких розмірах:

за 1 місце - 40 000 грн.

за 2 місце - 30 000 грн.

за 3 місце - 20 000 грн.

Етапи проведення конкурсу:

  • До 5 вересня 2019 року - подача електронних заявок на участь в конкурсі.
  • До 6 вересня 2019 року - підтвердження участі в конкурсі.
  • 7 вересня 2019 року з 10:00 до 16:30 - проведення конкурсу.
  • До 19 вересня 2019 року - робота незалежної Конкурсної комісії та визначення переможців.
  • 20 вересня 2019 року, 10:00 - оголошення підсумків конкурсу.
  • 27 вересня 2019 року - урочиста церемонія старту програми Ukrainian MBA, вручення грантів переможцям.

Для того, щоб отримати освітній грант ім. О.Савченка, необхідно подати заявку, особисто взяти участь у конкурсі і вирішити кейс з одним з найкращих результатів. Взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі навчатися на програмі Ukrainian MBA.

Звертаємо вашу увагу, що гранти не видаються в грошовій формі, а являють собою сертифікати на навчання на програмі Ukrainian MBA. Тобто вартість навчання буде зменшена на суму отриманого гранту. У конкурсі також можуть взяти участь ті слухачі, які вже пройшли аплікаційний процес і вступили на програму в 2019 році (в разі отримання гранту сума укладеного договору буде зменшена на призову суму).

Беріть участь і перемагайте!

Заявки приймаються до 05.09.2019 включно.

З усіх питань звертайтеся до відділу по роботі з клієнтами.

Реєструйтесь!

Добавить комментарий
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Эл. почта*:
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
Оставить комментарий

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи и техникумы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве

Обратная связь