Курси
Cisco, мережна академія

Рівень передачі даних


  • 300 грн  -5%

Наші курси Cisco Кривий Ріг призначений для всіх тих, хто хоче змінити своє життя на краще. Для цього достатньо записатися, а потім почати займатися. Вже через чотири місяці навчання два рази на тиждень до вас почнуть надходити пропозиції про роботу, а через вісім місяців ви зможете претендувати на посаду в будь-якій міжнародній компанії.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна ціль

Наша Академія Cisco в Кривому Розі прагне вивчити компетентних фахівців, які вироблять звичку вчитися, а потім зможуть постійно змінюватися і вдосконалюватися. Все це завдяки високоякісній освітній програмі яку ми пропонуємо кожному студенту.

Програма курсу

Наше навчання Cisco Кривий Ріг дозволяє стати компетентним професіоналом в обраній галузі. Досить приділяти навчанню не більше 6-8 годин на тиждень і за два семестри стати справжнім експертом.

З нашою допомогою можна отримати відповіді на наступні питання:

  • що таке рівень каналу передачі даних;
  • які існують методи управління доступом до середовища;
  • що таке адресація і дані фреймів управління доступом.

Щоб стати успішним інженером мереж не потрібно вчитися довгі роки в дорогому загальноосвітньому закладі. Достатньо всього восьми місяців і занять по годині в день.

Додаткова інформація

Також наші студенти можуть відвідати курси підвищення кваліфікації Кривий Ріг, які дозволять поліпшити свої знання в обраній галузі і почати заробляти істотні суми.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві