Курси
Cisco, мережна академія

Cisco CCNA про функціональність рівня додатків OSI


  • 300 грн  -5%

Наші дистанційні курси Cisco Тернопіль це відмінна можливість отримати освіту, не виходячи з дому. Кожен наш студент може розраховувати на індивідуальний підхід і допомогу в навчанні від кращих лекторів Європи.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наша основна мета полягає в допомозі іншим людям. Для її здійснення ми постійно працюємо з великою кількістю учнів різних вікових груп і спеціальностей. Так, на сьогоднішній день ми навчаємо понад півтори тисячі студентів з усіх куточків світу. Навчання проходить російською мовою. При цьому навчальні матеріали доступні на дванадцяти мовах.

Програма курсу

Для своїх студентів Академія Cisco в Тернополі пропонує високоякісну освіту за різними напрямками діяльності. Серед питань, що відносяться до інженерії мереж, можна виділити:

  • що таке застосування;
  • як створити умови для додатків і служб;
  • які є приклади протоколів і сервісів рівня додатків.

Також всі навчання Cisco Тернопіль являє собою комплексне утворення. Наші студенти не тільки слухають лекції і вивчають підручник, а й на власному досвіді вчаться взаємодіяти з обладнанням.

Додаткова інформація

Щоб курси підвищення кваліфікації Тернопіль пішли на користь, необхідно мати бажання змінити своє життя. Адже ми не просто допомагаємо отримати нові знання та досвід ми вчимо професіоналів, які згодом зможуть працювати в найбільших компаніях світу.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві