Курси
ШАГ, комп`ютерна академія

Мала комп'ютерна академія ШАГ, 9-14 років


  • 1346 грн 

Не можете побороти дитячу залежність від гаджетів? Ваша дитина проводить багато часу за комп'ютером? Ми знаємо, як перетворити цю залежність не тільки в корисне захоплення, а й у справу всього життя! Відкрито набір в Малу Комп'ютерну Академію!

Якщо ваша дитина не може жити без комп'ютерних ігор і цілими днями сидить в інтернеті, не варто його лаяти - краще направити його інтерес в правильне русло!

В рамках навчання діти поринуть у світ IT-технологій:

  • основи 3D-друку
  • основи програмування (Python, C ++, JavaScript)
  • робототехніка
  • дизайн (Photoshop, Illustrator)
  • створення мультфільмів
  • робота в фото і відео майстернях.

На WSIS Prizes 2017 Женеві (Швейцарія) «Мала Комп'ютерна Академія ШАГ» увійшла в топ-5 світових проектів в номінації «Створення людського потенціалу» і є кращою програмою за версією ООН та ЮНЕСКО з розвитку дітей!

Мала Комп'ютерна Академія ШАГ - місце, де діти грають тільки в ті ігри, які створили самі, а ще конструюють і програмую роботів, працюють в фото і відео майстернях, програмують і багато іншого! Це можливість знайти нових друзів, унікальні знання та спробувати себе в сфері IT!

Світ змінюється. Дайте вашими дітям найактуальнішу освіту!

Мала Комп'ютерна Академія ШАГ - освіта майбутнього для вашої дитини!

Заняття в групах: 9-12, 13-14 років!

Деталі на сайті

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Кропивницькому (Кіровограді), а також ЗВО (вузи) в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Також в Кропивницькому (Кіровограді)