Курси

Навчання оцінювачів, онлайн


  • 1500 грн  -5%

  • ІКЦ АСБОУ
  • Дорослі, пенсіонери
  • Київ · вул. Тарасівська, 9, оф. 18
  • facebook.com/training.asbou
  • Наталья Ковальська
  • (050) 258-49-37
  • asbou.ikc@gmail.com

* Базова підготовка оцінювачів. Дистанційно

* Підвищення кваліфікації оцінювачів. Дистанційно у наступних напрямах:

  • Оцінка об'єктів у матеріальній формі (спеціалізації 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.7).
  • Оцінка об'єктів цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об'єкти інтелектуальної власності (спеціалізації 2.1., 2.2.)

Програма навчання затверджена ФДМУ

Після завершення навчання видається Свідоцтво оцінювача-стажиста та Слухач направляється на подальше стажування.

Підвищення кваліфікації оцінювачів також проводимо Дистанційно. МФ+ЦМК одночасно. Після завершення курсу з підвищення кваліфікації видається відповідне Свідоцтво.

Миттєвий зворотній зв'язок! Підтримка Слухача на протязі всього учбового періоду.

Просто! Зручно! Якісно!

Додаткові питання за телефоном.

Ціна курсів: http://asbou.com.ua/obuchenie.htm

Новини, акційні пропозиції: www.facebook.com/training.asbou/

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Сергій,26.11.2019, 11:10
Хочу подякувати за прекрасно організований курс дистанційного навчання з базової підготовки оцінювачів. Програма побудована грамотно, а сама система дистанційного навчання працює злагоджено. Завдяки вільному процесу навчання мені не довелося відриватися від основної роботи. Сам курс досить інтенсивний і дає достатній обсяг знань. У лекціях підібрано багато цікавого методичного та актуального матеріалу. Яким можна буде користуватися і в подальшій роботі. Деяку інформацію було важко засвоїти або зрозуміти. В цьому випадку можна було скористатися зворотним зв'язком з викладачами та організаторами курсу. Це дозволяло мені оперативно отримувати відповіді на виникаючі питання. Також на протязі всього процесу навчання постійну підтримку та допомогу отримував від Наталії Ковальської. Тестові завдання і питання допомогли більш якісно засвоїти програму. Це мій перший досвід дистанційного навчання. Але можу впевнено сказати, що навчання дистанційно прекрасна альтернатива заочній формі навчання.
Наталья Ковальская,03.02.2020, 11:45
Дякуємо, Сергію, за ваш відгук! Тепер ви перейшли до стажування, практичного освоєння професії. Бажаємо вам найкращих результатів та успіхів!
Андріан,25.11.2019, 21:23
Інтерактивне навчання в ИКЦ АСБОУ передбачає індивідуальний, зручний для слухача графік вивчення тем лекцій. Така перевага важлива для тих, хто працює або зайнятий власною справою. Віддалене навчання заслуговує на увагу тих, хто цінує час і гроші. Це зручний спосіб отримувати знання та підвищувати рівень своєї кваліфікації. Хочу відзначити головні переваги інтерактивного навчання в ИКЦ АСБОУ : - доступність всім верствам населення; - відсутність необхідності відвідувати лекції і семінари; - комплексне програмне забезпечення; - провідні освітні технології; - індивідуальний процес навчання; - надання можливості користуватися навчальною літературою; - доступ до законодавчої і нормативно- правової бази; - індивідуальний підхід до абітурієнта, слухача та оцінювача-стажиста відповідно; - гнучкі консультації; - інформаційна підтримка з боку керівництва на протязі всього періоду навчання та стажування. Дуже приємно з вами співпрацювати. Окрема подяка Ковальській Н.М.
Наталья Ковальская,03.02.2020, 11:49
Щиро вам вдячна, Андріан Геннадійович, за ваш відгук! Чекаємо Вас на кваліфікаційний іспит через рік!

Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві