Курси
My English World, школа англійскої мови

Англійська мова, підготовка до екзамену TOEFL


  • 500 грн 

Курси англійської мови в Харкові My English World надають послуги з підготовки до міжнародного іспиту TOEFL, який розроблений Прінстонським університетом, США. Призначений для перевірки американської версії англійської мови. Орієнтований на тих, для кого English не рідний розмовний. Підтверджуючий документ дійсний тільки два роки. По закінченню терміну дії, тестування доведеться проходити заново.К відмінностям відноситься необхідність чітко розуміти різницю між American і British інгліш. Структура передбачає наявність запитань з декількома варіантами відповідей, для вибору єдиного вірного.

Процес підготовки

Головні акценти при складанні програми, розставляються на індивідуальну специфіку кожного з іспитів. Крім цього, обов'язково враховується мета його здачі, бажаний результат і вже придбані навички, над якими необхідно працювати. Вчителі розробляють шаблони відповідей. Надають варіанти, написані на вищу оцінку.

При переході до практичної частини, обов'язково слід точно визначити рівень володіння англійською мовою на комплексному тесті на визначення рівня англійської мови. Для початку можете перевірити рівень граматики і лексики блогадаря нашим онлайн тестах:

  1. Elementary test‌‌
  2. Pre intermediate test‌‌
  3. Intermediate test‌‌
  4. Upper intermediate test‌‌
  5. Advanced english test

Такий методичний хід допоможе з легкістю зрозуміти сильні і слабкі сторони учня. Робота над прогалинами забирає основну частину навчального процесу. Організація занять - окремий пункт, оскільки важливо занурити людини в атмосферу реального екзаменаційного часу.

Важливо розуміти, що будь-яка контрольна робота чітко обмежена часовими рамками. Тому, стратегія поведінки - один з основних аспектів. Невміння правильно розподілити хвилини, становить складності практично для кожного учасника тестування. Зупинитися на першій же купині, що викликала труднощі, втратити секунди, що не добрати необхідних балів - неприпустимий сценарій. Викладач, який вже пройшов через це випробування, зможе на власному досвіді продемонструвати раціональний розподіл цінного ресурсу.

Пропозиція школи My English World

План підготовка до міжнародних іспитів на курсах англійської в Харкові My English World включає такі пункти:

  • Пропозиція вступного тесту, який відобразить проблеми і допоможе правильно розставити акценти в навчанні.
  • Наявність чотирьох проміжних тестів, які продемонструють рівень прогресу в залежності від пройденого етапу.
  • Фінальний, заключний тест, що проходить в умовах максимально наближених до реальних.
  • Консультація в індивідуальному порядку - завершальна стадія. Спілкування з учителем про допущені помилки, шляхи їх виправлення і про те, що робити, щоб більше такого не повторилося.

Досягнення мети можливе лише за умови відповідального і свідомого підходу до кожного завдання на шляху. Здати будь-який міжнародний іспит не складе труднощів, якщо своєчасно звернутися за допомогою і приймати її в повному обсязі.

Обсяг курсу: а скільки у вас залишилося часу до іспиту? :)
Час проведення: ранок, день, вечір

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові