Курси
Cisco, мережна академія

Linux LPI про безпеку хоста


  • 300 грн  -5%

Щоб вивчити систему безпеки хоста, що працює під управлінням системи на основі Linux, не потрібно витрачати багато років. Досить пройти курс адміністратор Linux, який допоможе не тільки отримати нові знання, а й стати володарем перспективною і високооплачуваною професії. У нас ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті віддалено.

Основна мета

Відома Академія Cisco на платформі SEDICOMM University і пропонує дистанційне навчання для всіх, кому цікава реалізація своїх талантів у сфері інформаційних технологій. Кожен наш учень отримав навички, які допомогли йому влаштуватися на високооплачувану роботу. І ми гарантуємо, що після навчання у нас ви отримаєте відмінну посаду, в іншому випадку обіцяємо повернути гроші за навчання.

Програма курсу

Ми пропонуємо вам завантажити курси Linux і перевірити, наскільки вам цікава ця тема. Спробувавши і переконавшись в професіоналізмі наших викладачів, ви зможете вибрати для себе найбільш зручний формат навчання і займатися в тому темпі, який для вас кращий. Ми даємо нашим студентам повну свободу в організації навчального процесу.

При вивченні безпеки хоста ви дізнаєтеся відповіді на такі питання:

  • що таке inetd і xinetd;
  • для чого потрібна конфігурація TCP обгорток;
  • що таке Init скрипти;
  • як здійснювати управління доступом для користувачів.

Додатково ви дізнаєтеся про існуючі системи безпеки та способи їх реалізації на окремо взятому комп'ютері або сервері. Ви зможете потренуватися під керівництвом викладачів і навчитися здійснювати всі необхідні настройки без помилок.

Додаткова інформація

Додатково ми пропонуємо пройти безкоштовний курс Linux, який дозволить вам навчитися краще розуміти операційні системи під управлінням Linux і справлятися з їх адмініструванням. Також ці майстер-класи сподобаються новачкам і студентам ВНЗ.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві