Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси
Cisco, мережна академія

Cisco DevOps / DevNet Associate: Особиста віртуальна лабораторія


  • 300 грн  -5%

Хочете вивчити новий напрям в ІТ? Ми пропонуємо DevOps курс скачати торрент Харків, який допоможе вам поліпшити знання і стати експертом у програмованих мережах і системах. Разом з нами ви зможете отримати нову професію усього лиш за кілька тижнів. Більш того, систематизуєте вже наявні знання. До того ж, у нас ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наш новий DevOps курс Харків дозволяє розширити можливості в сфері інформаційних технологій. Якщо ви раніше вивчали програмування, спробували себе в системному адмініструванні, трохи вивчили мережі, але нічого для себе не знайшли, ми вам допоможемо! Адже саме такі захопливі натури потрібні зараз світу! І якщо раніше були потрібні поглиблені знання, то тепер перевага віддається поверхневим. Хочете дізнатися більше? Ласкаво просимо до нас!

Програма курсу

Ще кілька років тому ніхто не думав про те, що сфера кібербезпеки стане популярною. Однак зараз жодна компанія не може обійтися без експерта з безпеки. І ми це знали, а тому допомогли великій кількості студентів отримати затребувану професію. Тепер же ми пропонуємо вам DevOps інженер курси Харків! Тому що знаємо, що вже дуже скоро кожен такий фахівець буде нарозхват.

Безумовно, в світі зараз дуже багато експертів галузі інформаційних технологій, але більшість з них спеціалізуються на якомусь конкретному напрямку. Однак тенденції на ринку праці постійно змінюються. І тепер всім потрібні співробітники, які володіють поверхневими знаннями у багатьох областях, але розуміють, як їх можна комбінувати. Саме такому мисленню і вчать на курсах з програмованих мереж і систем.

Ми пропонуємо вам навчання, після якого ви зможете:

  • знайти високооплачувану роботу;
  • почати професійний розвиток;
  • покращити умови власного життя.

До того ж ми допоможемо вам розвинути кілька корисних навичок, які стануть для вас незамінними протягом усієї кар'єри. Чи готові змінити своє життя?

Додаткова інформація

Якщо вам подобається те, що пропонує Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Харкові, то саме час діяти. Зараз ви ще встигаєте попасти у тренди і заробити на області, що розвивається. Однак уже через рік потрапити до лав фахівців з програмованих мереж і систем буде досить складно. Тож не втрачайте час дарма і почніть розвиватися за перспективним напрямом просто зараз. До того ж, дистанційне навчання не забирає багато часу.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві