Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси
Cisco, мережна академія

Cisco DevOps / DevNet Associate: Exploring DevNet Online Resources


  • 300 грн  -5%

Вам подобається ваша робота? Бачите в ній перспективи? Чи зможете похвалитися заробітком у кілька тисяч доларів вже за півроку? Якщо ви хоч на одне питання відповіли «ні», то ми можемо запропонувати вам онлайн курси Cisco DevNet / DevOps Київ, які змінять ваше уявлення про цікаву роботу. І у нас ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Насамперед онлайн курси підвищення кваліфікації DevNet / DevOps Київ є комплексним навчанням, яке допоможе всього за кілька місяців отримати не просто актуальну, але і високооплачувану професію. Ви зможете вийти на новий рівень заробітної плати, а також реалізувати за напрямом програмованих мереж і систем всі свої таланти. Не кожна професія може запропонувати такий самий комплексний і цікавий розвиток.

Програма курсу

Зараз в мережі можна знайти безліч програм для навчання. Однак не всі вони пропонують авторську методику викладання, яка дозволить вам максимально розвинути свої таланти. Область програмованих мереж і систем допомагає задіяти всі навички, які є у айтішника. Ба більше, стати затребуваним фахівцем ви можете з нуля. Тобто немає ніякого порога входження до нової галузі розробки програмного забезпечення.

Чим же програмовані мережі і системи відрізняються від інших галузей ІТ? По-перше, фахівцю з цього напряму потрібні знання з різних сфер ІТ. При цьому вони не обов’язково мають бути поглибленими. По-друге, зараз це найперспективніша і затребувана область. Зарплати в ній починаються від декількох тисяч доларів. Тобто ви зможете підвищити свій дохід зі старту. По-третє, тільки ви вирішуєте, як глибоко вам йти в розробку програмного забезпечення для автоматизації мереж інфраструктури. Адже ви можете реалізувати себе і в інших напрямах DevOps / DevNet.

Якщо ви почнете проходити DevOps / DevNet онлайн курси підвищення кваліфікації Київ, то зможете отримати цю затребувану професію дуже швидко. Для цього достатньо витрачати всього кілька годин на день. Отримувати знання в режимі онлайн набагато простіше, ніж на очному відділенні вузу. Ви витрачаєте набагато менше дорогоцінного часу, а також можете поєднувати таке навчання з іншими заняттями. До того ж, лекції можна слухати у метро або в машині. Ви самі визначаєте графік свого навчання.

У процесі отримання знань з програмованих мереж і систем ви зможете вивчити:

  • основні онлайн-ресурси DevNet / DevOps;
  • взаємодію зі спільнотою розробників;
  • особливості роботи із середовищем розробки.

Всі ці знання допоможуть вам краще зрозуміти обрану сферу і з'ясувати, наскільки вона підходить саме вам. Починати можна у будь-який час.

Додаткова інформація

Крім того Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Києві пропонує вивчення інших напрямків в сфері ІТ. Ми можемо підібрати навчальну програму для кожного. Головне — бажання розвиватися за обраним напрямом і можливість приділяти навчанню як мінімум дві години на день.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві