Курси
Cisco, мережна академія

Cisco DevOps/DevNet Associate: Шаблони проектування програмного забезпечення


  • 300 грн  -5%

Ви вже замислювалися про те, як почати кар'єру в програмованих мережах і системах? На сьогоднішній день це один з найперспективніших і високооплачуваних напрямків в ІТ. Наші курси DevOps / DevNet Київ допоможуть вам максимально швидко отримати спеціальність і стати експертом. Адже це набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Особливо тому, що з нашою допомогою ви можете навчатися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Зараз DevNet / DevOps курс скачати торрент Київ можна знайти і в безкоштовному варіанті. Однак в цьому випадку у вас піде дуже багато часу на навчання. Якщо, звичайно, ви вже не працюєте в сфері програмованих мереж і не маєте можливості відразу практикувати в роботі отримані знання. А все тому, що інформація в мережі не є структурованою. Навіть якщо ви відкриєте підручник, то не зможете отримати актуальні знання. Адже інформація для вивчення змінюється дуже швидко.

Програма курсу

Наш DevNet / DevOps курс пропонує вам можливість отримати найактуальніші знання. Ми прагнемо постійно привносити в програму нові технічні рішення та ідеї. І в результаті ви навчаєтеся самих передових технологіях, яких і вимагає від здобувача роботодавець. Більш того, ви зможете максимально швидко пройти навчання. І це ще одна особливість нашої авторської методики. Вам не доведеться вивчати програмовані мережі і системи довгі роки для того, щоб просто почати працювати в цій галузі.

Кожен фахівець по DevNet / DevOps повинен добре розбиратися в цілій низці питань. Зокрема, це стосується і патернів. Шаблони розробки необхідні, щоб:

  • скоротити витрати часу на розробку проекту;
  • автоматизувати виконання рутинних завдань;
  • підготувати і побудувати архітектуру програмного забезпечення.

Ми пропонуємо вам вивчити шаблони проектування в нашому онлайн-університеті. Після закінчення повного навчання ви отримаєте знання, яких буде більш ніж достатньо для отримання першої роботи на посаді фахівця з програмованим мереж і систем.

Додаткова інформація

Якщо вам здається, що галузь DevNet / DevOps занадто складна, то Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Києві готова запропонувати безліч інших програм для розвитку та початку кар'єри в ІТ. Це може бути і системне адміністрування, і мережі, і саме по собі програмування. Приходьте вчитися до нас, і ми допоможемо вам домогтися запаморочливих висот в роботі. А також посприяємо працевлаштуванню в велику компанію зі світовим ім'ям.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних ресурсів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві