Курси
Cisco, мережна академія

Cisco DevOps/DevNet Associate: Мережні пристрої


  • 300 грн  -5%

Ви знаєте, що мережеві пристрої захопили світ? Ось тільки фахівців, які їх вміють налаштовувати, дуже мало. І якщо ви знаєте більше, ніж середньостатистичний співробітник, вам будуть платити і в кілька разів більше. А щоб отримати всі ці корисні знання, вам достатньо пройти курси DevOps / DevNet Дніпропетровськ. До речі, у нас ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наші інструктори є сертифікованими експертами Cisco. Вони точно знають, які навички потрібні для працевлаштування. І тому організували DevOps / DevNet курс скачати торрент Дніпропетровськ, який допомагає не тільки підвищити кваліфікацію, а й стати успішним фахівцем з високою зарплатою. Хочете потрапити у лави наших учнів?

Програма курсу

Ми розробили авторську систему викладання, яка дозволяє отримувати якісні знання, не виходячи з дому. В рамках вивчення програмованих мереж і систем ми пропонуємо вам ознайомитися з особливостями настройки мережевого обладнання. Ця тема є однією з найважливіших, оскільки велика частина роботи фахівця з DevOps / DevNet складається саме зі взаємодії із мережевими пристроями.

Найчастіше у будинку ми використовуємо мінімум мережевих пристроїв, проте в компанії їх застосовують набагато більше. А якщо це великий офіс, то там напевно є наступне обладнання

  • комутатори;
  • маршрутизатори;
  • мережеві плати;
  • ретранслятори;
  • кабельні системи і стійки.

Все це обладнання постійно потребує налаштування і обслуговуванні. Однак чим більше компанія, тим більше потрібно фахівців, які зможуть з цим обладнанням взаємодіяти. Тому особливо високо на ринку праці цінують експертів з програмованих мереж і систем, які можуть автоматизувати налаштування обладнання. Тобто зробити так, щоб на обслуговування мережевих пристроїв витрачалося мінімум часу і людських ресурсів.

І якщо ви хочете вивчити особливості автоматизації, то рекомендуємо вам пройти DevOps / DevNet курс Дніпропетровськ. Він дозволить не тільки стати експертом по програмовані мережі і системи, а й отримати роботу відразу ж після закінчення навчання. Також ми надаємо знижку на індустріальний іспит, завдяки якому ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка.

Додаткова інформація

Своїм студентам Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Дніпропетровську готова запропонувати безліч програм для навчання. Вони підходять як новачкам, які ще не пробували свої сили в сфері ІТ, так і фахівцям з досвідом.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних ресурсів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві