Курси
Cisco, мережна академія

Cisco DevOps / DevNet Associate: Розгортання додатків і безпека


  • 300 грн  -5%

Ви знаєте, чому більшість фахівців з програмованих мереж і систем є незамінними співробітниками? Тому що саме від них залежить, наскільки оперативно вийде вирішити різні проблеми з мережею. І саме наші онлайн курси Cisco DevOps / DevNet Дніпро дозволяють у всіх подробицях познайомитися з цією професією. До того ж, ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наші інструктори є експертами в сфері мережевих технологій. І вони розробили авторську методику викладання, яка дозволяє їм ділитися з нашими учнями своїм досвідом. Адже онлайн курси підвищення кваліфікації DevOps / DevNet Дніпро підходять для таких цілей найкраще, оскільки є більш зручним способом отримання нової професії, ніж звичайне навчання у вузі.

Програма курсу

Розгортання додатків — це навичка, яка є дуже важливою для фахівця з програмованих мереж і систем. А все тому, що вона дозволяє не тільки створити скрипт для автоматизації та оптимізації роботи мережі, але і впровадити його до існуючої інфраструктури. Також багато фахівців відзначають, що не менш важливі навички щодо забезпечення безпеки мережі. Однак, якщо ви пройдете відповідне навчання, то напевно отримаєте всі ці знання в комплекті.

Справа в тому, що при програмуванні мереж ви так чи інакше підвищуєте рівень їх безпеки. Пов'язано це з особливостями роботи з мережевим обладнанням при впровадженні автоматизації. Ба більше, у разі використання програмованих скриптів мережа стає:

  • відмовостійкою;
  • масштабованою;
  • надійною.

Якщо ви погано розбираєтеся в особливостях розгортання додатків, то нові DevOps / DevNet онлайн курси підвищення кваліфікації Дніпро якраз для вас. На заняттях з професійним інструментом ви зможете отримати повний спектр актуальних знань. Ба більше, ми допоможемо вам підготуватися до здачі іспитів для отримання індустріального сертифіката у галузі програмованих мереж і систем. А вже з цим сертифікатом ви зможете влаштуватися на роботу практично до будь-якої компанії. Адже міжнародні сертифікати Cisco цінують всі без винятку роботодавці.

Додаткова інформація

Таким чином Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Дніпрі пропонує вам повноцінну освіту в сфері ІТ. Вам достатньо просто вибрати для себе відповідну навчальну програму і почати займатися. А ми зі свого боку постараємося зробити ваше навчання максимально цікавим і корисним. Більш того, у нас є можливість допомагати кращим студентам з роботою. Будемо раді бачити вас на заняттях.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних ресурсів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві