Курси
Cisco, мережна академія

Cisco DevOps/DevNet Associate: Безперервна інтеграція/безперервне розгортання (CI/CD)


  • 300 грн  -5%

Ви вже знайшли професію, яка приносить вам великий щомісячний дохід і пропонує гарні перспективи? Якщо відповідь «ні», то ми пропонуємо звернути увагу на саму затребувану професію в сучасній галузі ІТ. А саме на програмовані мережі і системи. Нові курси DevOps / DevNet Дніпро допоможуть вам отримати найактуальніші знання. До того ж, ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Зараз галузь програмованих мереж і систем постійно розширюється. А тому DevOps / DevNet курс скачати торрент Дніпро є відмінною можливістю прокачати свої навички і підвищити кваліфікацію для освоєння високооплачуваною професії. Ви здивуєтеся тому, наскільки просто стати таким фахівцем. Головне, мати бажання вчитися і не втрачати мотивацію на шляху до досягнення мети. Але навіть з цим ми можемо вам допомогти!

Програма курсу

Програмовані мережі і системи — це поєднання одразу трьох напрямків у ІТ: програмування, системного адміністрування та мережевої інженерії. Однак, вам не потрібно спочатку досконально вивчати ці галузі, а потім вже вчитися автоматизації. Для роботи у великій компанії достатньо і базових знань. Головне, щоб ви могли застосовувати їх на практиці. Тоді ви зможете у стислі строки стати успішним фахівцем.

Також важливо відзначити, що вивчити основи системного адміністрування, програмування і мережевої інженерії вам може допомогти наш DevOps / DevNet курс Дніпро, який готує до індустріальної сертифікації. Вам відомо про особливості цієї системи?

Компанія Cisco створила навчальну програму, яка складається лише з необхідних для фахівця знань. Ба більше, у процесі навчання студенти багато практикуються і вирішують завдання, аналогічні робочим обов'язкам. Таким чином вони отримують як теоретичні знання, так і практичний досвід, який так цінують при працевлаштуванні роботодавці. Щоб підтвердити ці знання, слід скласти іспит в центрі незалежної сертифікації. Отриманий при успішній здачі сертифікат є міжнародним документом, що підтверджує кваліфікацію.

У процесі отримання освіти, ви зможете дізнатися:

  • що таке автоматизація;
  • як правильно писати програми;
  • що таке розгортання;
  • про особливості інтеграції.

Також ви зрозумієте, навіщо потрібні CI / CD. Детальніше про особливості безперервної інтеграції і безперервного розгортання ви зможете дізнатися на заняттях з інструктором.

Додаткова інформація

Хочете отримати більше корисної інформації? Тоді зв'яжіться з нашими представниками будь-яким зручним способом, і ми допоможемо вам вибрати відповідне направлення для навчання. Адже Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Дніпрі є одним з найбільших дистанційних університетів в Східній Європі.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних ресурсів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві