Lemon.School, IT-курси

Тестувальник. QA тестування, стань тестувальником ПЗ  • 1 350 грн за курс

Про курс

Онлайн Курс Тестування (QA) — це навчальна програма, яка не тільки дасть вам загальне розуміння тестування, але і навчить вас виявляти помилки на всіх стадіях розробки.

Тестування — це етап контролю якості, найважливіший під час створення будь-якого IT-продукту.

➡️ Детальна програма курсу QA ⬅️

Безкоштовна консультація:

📱Дзвони: [відкрити контакти](099) 606-66-77
💬 Пиши у телеграм: https://t.me/lemon_school

Курси QA тестування програмного забезпечення

Представляємо вашій увазі унікальні курси QA тестування програмного забезпечення, призначені для всіх, хто мріє стати професіоналом у галузі програмного забезпечення. Наші навчальні програми з QA та тестування відкривають двері у світ IT, де кожен тестувальник відіграє ключову роль у контролі якості ПЗ.

Основи тестування, від мануального до автоматизованого, методології Agile і DevOps, тест-кейс - це лише мала частина того, що вам, як тестувальникам програмного забезпечення, належить вивчити. Професійне зростання починається з якісного навчання, і наша Школа тестування пропонує все необхідне для тестувальників-початківців.

Ми зануримо вас у світ тестування веб-додатків, мобільних додатків та ігор. Ви навчитеся шукати помилки інтерфейсів сайтів, розуміти різницю між Black box та White box методиками, займетеся написанням тест-планів та заглибитеся у юніт-тестування. Кожному новачкові є менторство від досвідчених майстрів скраму та scrum методологій.

Формат навчання

Онлайн-формат навчання, сучасні інструменти для тестування, такі як Jira, Selenium, Postman та багато інших, чекають на наших курсах. Також ви зможете познайомитися з особливостями regression testing, навчитеся працювати з базами даних, інтеграційним тестуванням і навіть освоїте автоматизацію тестів на Python.

Сертифікація після закінчення курсу та допомога з працевлаштуванням – це наш підхід до кожного учня. Функціональне, навантажувальне, тестування безпеки додатків — вашу кар'єру тестувальника має безліч цікавих етапів. Впровадження CI/CD, робота з хмарними сервісами, розвиток як аналітиком та майстром UAT – це лише початок.

Професія QA tester або QA Engineer чекає вас! Запрошуємо до нашої лабораторії без досвіду роботи, де кожен зможе стати частиною команди IT-професіоналів. Контроль якості, Performance testing, методології Agile та DevOps – все це та багато іншого доступно за привабливою ціною.

Запишіться вже сьогодні та почніть свій шлях у світі IT з нашими online курсами з QA та тестування!

➡️ Записатися на онлайн курс тестувальника ⬅️

Переваги курсів для тестувальників ПЗ в Lemon.School

Вибір QA курсів для тестувальників ПЗ — важливий крок у кар'єрі IT-спеціаліста. Курси тестування програмного забезпечення пропонують глибоке навчання на тестувальника, охоплюючи актуальні методології та інструментарій. QA курси включають в себе розробку тест-кейсів, роботу з документацією та використання систем управління проєктами. Курси для тестувальників мають різну ціну, залежно від тривалості та глибини матеріалу.

Тестувальник ПЗ, який пройшов онлайн курси тестувальника з працевлаштуванням, отримує додаткові переваги, такі як підтримка у пошуку роботи та підготовка до співбесід. QA engineer курси фокусуються на підготовці спеціалістів з автоматизації тестування, забезпечуючи знання скриптових мов та автоматизаційних фреймворків.

Курси QA з працевлаштуванням включають модулі з soft skills, які важливі для комунікації в команді та з клієнтами. Вартість курсів варіюється, але інвестиція в навчання швидко окупається завдяки зростанню кваліфікації та можливостям кар'єрного росту.

➡️ Записатися на online курси тестувальника з працевлаштуванням ⬅️

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі онлайн-курси, репетиторів онлайн, онлайн-тренінги.