Курси

Hillel IT School
Про компанію

IT Hillel School  — одна з найбільших платформ освіти України, яка дозволяє отримати навички та знання актуальних професій: від маркетингу, дизайну до найскладніших ІТ-напрямів.

✔️ 400+ викладачів-практиків

✔️ 60+ курсів з актуальних професій

✔️ зручний додаток LMS, де під рукою всі навчальні матеріали та постійний зв’язок з викладачами

✔️ високий відсоток працевлаштованих студентів

✔️ член Асоціації IT Ukraine та резидент Diia City

Понад 11 років команда IT Hillel School допомагає своїм студентам здобути корисні навички та знання. Бо вірять, що це є найміцнішим фундаментом, щоб реалізувати себе.


Курси

1
  • 7 200 грн за курс (16 занять)
  • Інформаційні технології, IT - Програмування, розробка
  • Студенти, дорослі

Статті

30

Відгуки

11
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я очень довольна своим обучением в школе Hillel. Выбирала школу по отзывам, читая много информации в интернете - и не прогадала. Процесс обучения организован на высоком уровне. Программа курса очень обширная и полностью дает базовые знания тестирования. Так же стоит отметить интересные и творческие домашние задания. Если приложить усилия и захотеть - то все получается) Благодаря этому курсу я успешно прошла собеседование и устроилась на работу, как и многие мои одногруппники)

,

Начинала заниматься офлайн в киевском офисе школы, но с началом войны успешно перешли в онлайн формат, но не помешало дальнейшему обучению. Была возможность заморозить свои занятия и использовать их после стабилизации ситуации, но я решила продолжать курс онлайн. Курс уже подходит к завершению и я уже рассматриваю второй. Всем советую данную школу потому что лучше вы не найдете!)))

,

Хотела бы выразить огромную благодарность всей команде Hillel Харьков! Обучение продолжается в онлайн режиме не смотря на обстоятельства.

,

З початку бойових дій в Україні, всього лиш за два тижні відновився процес навчання, і що найголовніше набору нових груп — школа виконуϵ всі свої обов’язки перед персоналом та насамперед перед студентами, які прийшли за новими знаннями. Hillel IT School — це сім’я яка складається з різних та яскравих особистостей.

,

З початку бойових дій в Україні, всього лиш за два тижні відновився процес навчання, і що найголовніше набору нових груп — школа виконуϵ всі свої обов’язки перед персоналом та насамперед перед студентами, які прийшли за новими знаннями. Закінчую курс QA Manual в Hillel IT School і що хочу сказати - курс добре структурований і наповнений корисною інформацією, яка буде потрібна під час працевлаштування. Дякую за все! Всім рекомендую!


Залишити відгук

Дивіться також усі онлайн-курси, репетиторів онлайн, онлайн-тренінги.