Lemon.School, IT-курси

Таргетована реклама PPC. Таргет реклама в Google ads, Instagram, Facebook ads  • 12 700 грн за курс

Про курс

Ти 100% бачив банери з рекламою на сайтах і в соціальних мережах. Можливо ти навіть знайшов нас таким способом, тому ми точно знаємо, як зробити з тебе класного PPC-спеціаліста.

Це людина, яка знає все про контекстну рекламу, вміє налаштовувати її покази на цільову аудиторію з мінімальними витратами та максимальною ефективністю. Тут ти поєднаєш свою творчість (створення рекламних креативів) з технічною роботою (ведення аналітики). Якщо відчуваєш, що це твоє — давай з нами!

➡️ Детальна програма online курсу реклами (Google, Instagram, Facebook) ⬅️

Безкоштовна консультація:

📱Дзвони: [відкрити контакти](099) 606-66-77
💬 Пиши у телеграм: https://t.me/lemon_school

Професійне навчання PPC та таргетингу

Сфера онлайн-реклами стрімко розвивається, а курси таргетолога надають спеціалістам знання для ефективного управління рекламними кампаніями. Online курси PPC (Pay-Per-Click) пропонують глибоке занурення в механізми таргетованої реклами, включно з використанням платформи Google Ads. Курс по таргету зосереджується на навчанні методів точного націлення реклами на потенційних клієнтів з високою ймовірністю конверсії.

Ціна курсів варіюється залежно від їх тривалості, практичної складової навчання, а також відомості і репутації навчального центру. Навчання на таргетолога включає аналіз даних, створення рекламних матеріалів, оптимізацію кампаній та вивчення поведінки користувачів.

Ваша кар'єра в PPC

PPC спеціаліст — це професія, яка вимагає аналітичних навичок і креативності. Онлайн курси реклами надають знання про всі аспекти онлайн-маркетингу, від SEO до контент-маркетингу, які є необхідними для комплексного розуміння інтернет-реклами. Курси по таргетингу обговорюють різні стратегії, що дозволяють вибудовувати ефективну комунікацію з аудиторією.

Курси з працевлаштуванням пропонують додаткові переваги, зокрема підготовку до роботодавців, які шукають кваліфікованих фахівців у цій сфері. Це відкриває двері для нових можливостей та допомагає швидше розпочати кар'єру у сфері цифрового маркетингу.

➡️ Записатися на онлайн курс навчання контекстної реклами в Google ⬅️

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі онлайн-курси, репетиторів онлайн, онлайн-тренінги.