Курси
Лінгва, школа іноземних мов
Про компанію

Новий набір на Новий навчальний семестр в групи для дорослих /англійська, німецька мови/ триває до кінця березня місяця 2024 р.

Заняття в групах зранку на 9.00 або 11.00 в режимі офлайн в приміщенні школи.

Також формуємо групи Початкового рівня з англійської мови для дорослих для занять в режимі офлайн в приміщенні школи на вечірній час!

На вечірній час також є групи всіх рівнів складності, які навчаються в режимі онлайн на 17.45 або на 19.30.

Увага. Проводимо доукомплектування вже діючих груп для дорослих протягом всього навчального семестру!

Наша адреса: Кременчук, вулиця Івана Мазепи, 8 Б, 3-й поверх, адміністрація /центр, перехрестя вулиць Академіка Маслова і Івана Мазепи/.

Телефонуйте нам [відкрити контакти]+38 097 232-88-40, [відкрити контакти]+38 097 668 10 20

Навчальний семестр у дорослих триває п'ять повних місяців, з кінця лютого місяця і до кінця липня 2024 року.


Курси

5
 • 70 грн
 • Мовні - Англійська мова
 • Середня школа
 • 70 грн
 • Мовні - Англійська мова
 • Молодша школа
 • 2 400 грн на місяць (3 р. на тиждень, заняття 90 хв.)
 • Мовні - Англійська мова
 • Середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери
 • 70 грн
 • Мовні - Англійська мова
 • Середня школа, студенти
 • 2 200 грн на місяць (3 р. на тиждень, заняття 90 хв.)
 • Мовні - Німецька мова
 • Студенти, дорослі

Відгуки

65
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Так багато минуло часу та тільки зараз я готова лишити відгук школі іноземних мов «Лінгва».Чому саме зараз ,тому що раніше я не могла оцінити в повній мірі мої знання англійської ,бо не мала змоги практикувати .Та ось на сьогоднішній день я з впевністю можу сказати ,що «Лінгва»,найкраща школа іноземних мов у нашому місті .❤️Бо переїхавши до Сполучених Штатів Америки ,з перших днів я відчула ,як багато вона мені дала .За період мого навчання ,а це були два роки ,декілька разів змінювалися вчителі ,але кращою для мене була і залишиться Ольга Олександрівна !Ольги Олександрівно ,щиро дякую Вам за всі Ваші старання ,за щирість і розуміння ! Я досі пам‘ятаю тільки Ваші пояснення ,наскільки професійно Ви подаєте граматику ,що забути або переплутати просто неможливо .Бажаю Вам терпіння і більше вдячних учнів!!!З великою повагою Юля і Саміра !

,

Здесь работают очень отзывчивые люди, если к примеру, у тебя по каким-то причинам (неудобный график работы моем случае) не получается оплатить учебу в срок, то к этому относятся с пониманием. Персонал школы: администрация - люди приятные в общении, если что-то интересует, то тебя выслушают и помогут разобраться; учителя - объясняют учебный материал легко и доступно, на уроках всегда интересно и весело, если что-то не понятно, ты можешь подойти и тебе все понятливо розтолкуют, это косаетя всех преподователей (была подменя учителя и подменяющий все также понятливо вел урок, как и мой). Школа иностранных языков Лингва - это лучшее место для изучения языка в нашем городе.

,

Очень довольна курсом! На уроках успевали рассмотреть все и даже больше. Уроки проходили "на одном дыхании". Очень хорошие преподаватели, умеют находить общий язык, правильно преподносить и объяснять материал. Приемлемая цена. Очень хочется отметить Kate, мастер своего дела.

,

Навчатися в Лінгві мені дуже подобається! Хочу підкреслити особливо високу педагогічну майстерність нашого викладача Людмили Вітальївни. Протягом заняття використовується безліч активностей: ігри, кросворди, відео, бесіди, діалоги, ребуси, Інтернет ресурси і т.д. Так як моя діяльність теж пов’язана з викладанням , то я розумію скільки енергії, вміння та натхнення має кожне заняття. Тому в школі Лінгва вивчаю не тільки англійську, а й педагогічне мистецтво, Дякую!

,

Рекомендую всем эту школу! Отличный уровень обучения и компетенции преподавателей. Интересные уроки и необычный подход к каждому ученику, очень тёплая атмосфера. Отдельный respect Лилиане Васильевне.


Залишити відгук

Дивіться також усі курси в Кременчуці, ЗВО/ВНЗ в Кременчуці, коледжі в Кременчуці, репетиторів в Кременчуці, роботу в Кременчуці.