Подробная информация о компании

Центр впровадження та автоматизації «SoftInform» (м. Дніпро) засновано в квітні 2003 року.

Основним видом діяльності компанії "SoftInform" є комплексна автоматизація систем обліку та управління підприємств різної структури і форми власності.

В основі роботи компанії лежить проектно-орієнтований підхід, який дозволяє реалізувати проект автоматизації в мінімальні терміни, в рамках бюджету і з необхідною якістю.

У нас працюють досвідчені сертифіковані фахівці. Таким чином, ми прагнемо забезпечити КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ завдань наших Клієнтів. Це дозволяє нашим Замовникам заощадити свої ЧАС і ГРОШІ.


Центр впровадження та автоматизації "SoftInform" пропонує як типові рішення, так і власні розробки для підприємств оптової та роздрібної торгівлі, виробництва, туризму, сільського господарства, громадського харчування (ресторанів, кафе, барів), фармацевтичної, автотранспортної та експедиторської галузей, неприбуткових та бюджетних організацій .


Фахівці компанії мають досвід постановки і впровадження систем управління проектами, фінансового планування і бюджетування.

Курсы
Категории курса: профессиональные, повышение квалификации - бухучет, экономика; компьютер - автоматизация предприятия (1с и др.).
Возраст аудитории: студенты, взрослые.
от 2500 грн
Оценка посетителей
Пока никто не дал оценку этой компании, и вы можете поставить свою оценку первым.
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить

Все курсы в Днепре, а также вузы в Днепре, колледжи и техникумы в Днепре, репетиторы в Днепре, тренинги в Днепре, работа в Днепре

Обратная связь