Курси

Лідер, освітній центр


  • Дніпро · вул. Б. Хмельницького, 14-а/38
  • lider-centr.com.ua
  • Тетяна Олександрівна
  • (095) 309-26-21
    (063) 653-62-68
  • lider.centr77@gmail.com

Освітній центр «Лідер» здійснює підготовку до ЗНО (ЗНО) з усіх шкільних предметів.

Чому необхідно займатися додатково поза школою для здачі ЗНО?

Програма, по якій Міністерство освіти становить тести для абітурієнтів, виходять за рамки шкільного курсу, тому наші викладачі створюють спеціальні ефективні методики, що допомагають запам'ятати більше матеріалу, спрямовані на повторення і поглиблене вивчення предметів.

Реформи дозволили подолати корупцію, тому тепер роль грає тільки рівень знань з профільних предметів. Підготовка до ЗНО з математики включає методики, що допомагають вирішувати задачі та рівняння з алгебри і геометрії підвищеної складності. Якщо ваша майбутня професія буде мати відношення до розрахунків, аналізу та логікою, то без додаткових знань не обійтися. Підготовка до ЗНО з української мови необхідна всім майбутнім студентам, так як даний тест проходять обов'язково все.

Навчання в освітньому центрі «Лідер» - це море переваг: Висока націленість на результат Професіоналізм високого рівня. До кожного учня викладачі школи підбирають індивідуальний підхід, так як діти інформацію сприймають по-різному. Перш ніж почати навчання, дитина проходить вхідний тест. і згідно з результатами, учень визначається в комфортну для його рівня групу.

Наші групи складаються з 3-8 чоловік. За -етому кожен учень може отримати достатньо уваги викладача У центрі «Лідер» працюють досвідчені і кваліфіковані викладачі. Викладачі школи постійно аналізують зміни в програмах ЗНО з математики, української мови, англійської мови та інших предметів, завдяки чому вони розробляють ефективні методики, що охоплюють шкільну програму.


Курси1

  • 80 грн 
  • Науки та підготовка до ЗНО - Лiтература, Мова
  • Молодша школа, середня школа, студенти

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, робота в Дніпрі