Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

Lazorko School


Lazorko School - авторська мовна школа Мар'яни Матулки (Лазорко) - сертифікованої (DaF, IELTS та ін.) викладачки англійської та німецької мов з міжнародним досвідом навчання та роботи у Німеччині та США. Свій досвід Мар'яна використала, щоб створити мовну школу, в якій панує дружня і водночас мотивуюча атмосфера.

Школа заснована в 2015 році у Тернополі, але ми працюємо без меж - проводимо також дистанційні заняття з учнями зі всієї України та з-за кордону. Більше 300 учнів з різних куточків України заговорили іноземною з нами через екран ноутбука чи телефону. Все що потрібно - це хороший інтернет та бажання вчитися!

Програма школи складається для кожного учня індивідуально, залежно від його цілей та побажань. Основна умова - комплексне вивчення: читання, аудіювання, письмо та говоріння. Що б ви не обрали - індивідуальне, парне чи групове навчання (2-4 учні в групі), з нами - ви зможете іноземною мовою все!

Вчителі школи - не лише професіонали, але й цікаві співрозмовники та доброзичливі люди. Наш вчитель - це коуч, який крім безпосереднього навчання, допомагає учневі подолати психологічні бар'єри, які заважають вивчати мову та підтримає в будь-якій ситуації. Наш вчитель - це ваш друг!

Приємний бонус нашої школи - регулярні онлайн та офлайн зустрічі з носіями англійської мови - Speaking Club, де ви можете довести вашу розмовну мову до досконалості та дізнатися від носіїв мови все, що вас цікавить. Ми відкриті до всіх комунікабельних та амбітних людей!

Готові поринути в неймовірно приємну подорож під назвою "Вивчення іноземної з Lazorko School" - пишіть та телефонуйте нам саме зараз!

Категорії курсів


Курси1

  • 220 грн -5%
  • Онлайн - Онлайн курси; Мовні - Англійська мова
  • Молодша школа, середня школа, студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Тернополі, а також ЗВО (вузи) в Тернополі, коледжі в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі