Курси

IT Testing school
Про компанію

IT Testing school - школа по тестированию программного обеспечения созданная специалистами, которые работают на топовый позициях в американских компаниях. Делает из вас тестировщика ПО за 2.5 месяца!

Курс окупается за 1 месяц. Помогаем с трудоустройством.

Авторская программа обучения! За 2.5 месяца вы сможете стать тестировщиком ПО(QA Engineer) и найти работу минимум на $500 со старта. Через год зарплата будет от $1000. Через два - минимум $2500.

Преимущества:

🔹 Доступная цена и есть оплата частями!
🔹 Преподаватели с опытом работы от 6-ти лет в ведущих IT-компаниях!
🔹 Все занятия проходят онлайн с записью!
🔹 Много практики! Акцент сделан именно на практику, а не на теорию!
🔹 Программа курса не растянута на полгода! Школа дает знания, которые необходимы для трудоустройства, без всяких там историй о первом программисте, возникновении первого компьютера и тд…
🔹 Коучинг по трудоустройству

Категорії курсів


Курси

1
  • Онлайн - Онлайн курси; Інформаційні технології, IT - Комп'ютерна грамотність
  • Середня школа, студенти, дорослі

Відгуки

14
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Якщо ви шукаєте якісні курси, де вам не будуть лити воду, то вам в IT Testing School. Я зацінила! Чітко і по ділу. Починаються курси з теорії (без неї реально ніяк, адже на співбесідах її будуть запитувати. Нам круто розжували та поклали до рота всі складні терміни) і трішки практики , а закінчуються 100%-ю практикою, та ще й не простою, а в справжній айті-компанії! Особисто мені на курсі було дуже легко, все доступно викладають, а головне цікаво! Я ні разу не заснула на лекціях (хоча раніше таке було завжи). Ай рекоменД!

,

Супер школа, всім рекомендую! Допомагають з працевлаштуванням, цікаві лекції, багато практичних завдань, досвідчені викладачі з досвідом більше 6 років на топових позиціях у тестуванні. Було навіть сумно закінчувати курс, вже як сім'я. Хто шукає гарні курси - обов'язково зверніть увагу на цю школу, це 10 із 10!

,

Це ідеальні курси, я пробувала стати тестувальником три рази, проходила навчання у двох крутих школах раніше. Та зрозуміти тестування я змогла лише завдяки IT Testing school! Дівчата проводили лекціі замість двох годин- три, завди миттєво відповідали на питання. Я об 11 годіні ночі запитала у Юлі чи зможе вона вийти на дзвінок зі мною стосовно резюме - і вона моментом відповіла! Саша наш викладач розжовувала матеріал так, ща навіть дитина зрозуміє! Практика чудова! Вона нереальна, у нас відбувалися всі мітинги, ми працювали в командах, складали тест-кейси на юзер сторі, запусали тест рани в тест рейлі. Я зрозуміла чому потрібно робити регресію та ретест. Я зрозуміла на практиці як робити смок тест функціоналу, як проводити естімейт часу.

,

Найкращий курс! Я закінчив курс 3 місяці тому і я вважаю, що це був самий топовий курс, який я обирав у житті. По-перше, за 3 місяці мені вклали в голову мільйон сто п'ятсот складних термінів, роз'яснили їх на пальцях так, що я їх зрозумів, а не просто завчив. По-друге, дуже багато практики, яка дійсно цікава і вона на реальних комерційних проектах. По-третє, це колектив школи та однокурсники, я в захваті, оскільки навчання проходило у дружньому форматі, викладачі відповідали на мої самі тупі запитання навіть у ночі ))) за це їм велике спасибі. А ще мені дуже сподобалась лекція з фрилансу, її проводив випускник школи, який працює на фриланс та заробляє там хороші гроші. Денис, ти неймовірна людина, допоміг розібратися з ютестом, дав відповіді на тестові завдання, все розжував, великий тобі уклін! Ти красавчик. Всім рекомендую курс з тестування з нуля, це дійсно була знахідка, оскільки хороших онлайн курсів наразі взагалі дуже мало.

,

Я пройшов курс Тестувальник ПЗ з нуля в it-testing-school, по-перше, курс роздутий на 3 місяці, хоча легко можна помістити всю інформацію в 1,5, перші два місяці тупо лекції, які тисячами лежать на ютубі. Домашні завдання тільки для виду, тому що з них неможливо винести чогось, що ти будеш робити на роботі. Практика одне слово, 3 заняття було не знаю де це можна назвати практикою, реального тестування практично не було тільки теорія платити за неї тупо. Звісно, жодної допомоги в працевлаштуванні не було НАВІТЬ за дод. доплату за "Індивідуальну допомогу в працевлаштуванні" за 5 тисяч. Ви можете всю теорію тестування вивчити за місяць не напружуючись


Залишити відгук

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі