Курси
Varto school
Про компанію

varto.school - навчання заради майбутнього. Вчимо створювати графіку на стику творчості та передових технологій. Працюємо за реальними пайплайнами, лише так, як зараз актуально у сфері CG та GameDev. Наша мета — створити в Україні професійне ком'юніті, яке допоможе людям змінити їхнє життя на краще.

Освіта заради майбутнього. Адже життя того Varto 

Чому варто:

 • Вчись та допомагай: 10% від кожної оплати перераховуємо у благодійний фонд  

 • Проводимо відкриті тематичні івенти: стріми, мітапи, воркшопи та інші

 • Гнучка система оплати: можливість оплати частинами та індивідуальний підхід для громадян України

 • Ми співпрацюємо напряму зі студіями, які дають реальні технічні завдання та актуальні вакансії

 • Доступ до CG ком’юніті: спілкування, культура knowledge sharing, мотивація та трохи фану

Наші соцмережі:

Сайт - https://varto.school/

Instagram - https://www.instagram.com/varto.school/

Telegram - https://t.me/varto_school

YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCZYH4mIXiA643U7dlO3iS3w

Discord - https://discord.gg/kCXdWNFuG2

TikTok - https://www.tiktok.com/@varto.school?_t=8ZVlKK1bXRG&_r=1

Facebook - https://www.facebook.com/profile.php?id=100083204866712


Курси

5
 • Онлайн - Онлайн курси; Інформаційні технології, IT - Графічний дизайн; Мистецтво, творчість - Художня школа, образотворче мистецтво
 • Студенти, дорослі
 • Онлайн - Онлайн курси; Інформаційні технології, IT - Анімація, 3D графіка, Графічний дизайн
 • Студенти, дорослі
 • Онлайн - Онлайн курси; Мистецтво, творчість - Художня школа, образотворче мистецтво
 • Студенти, дорослі, пенсіонери
 • Онлайн - Онлайн курси; Інформаційні технології, IT - Веб дизайн, UI/UX, Графічний дизайн
 • Студенти, дорослі
 • Інформаційні технології, IT - Анімація, 3D графіка, Комп'ютерна грамотність, Програмування, розробка
 • Студенти, дорослі, пенсіонери

Відгуки

30
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Привіт, у Varto School пройшов курс 3D Artist, враження тільки позитивні, багато корисної інформації, пройшов весь pipeline створення персонажу, від пошуку рефів до рендеру, уроки ведуться українською мовою, часу на виконання завдань достатньо, підтримка оперативно допомагає при виникненні труднощів, викладачі професійно і цікаво ведуть заняття, одни словом рекомендую!

,

Огромная благодарность команде Varto School за их работу) прийдя летом 22 новичком, прошла курс 3d artist и очень рада что выбрала именно эту школу, ведь на протяжении всего обучения ребята с поддержки, менторы помогают и поддерживают не только в обучении, в реализации своих творческих идей, но и психологически ведь материала достаточно много и бывали выгорания, желание сдаться и не понимание что происходит))) Varto это прекрасная школа для начала старта в карьере 3d)

,

Я закінчив курс 3D Artist, та дуже радий був бути частиною першої групи школи. Хочу подякувати що з початком війни не забули про нас та прийняли під своє крило не дивлячись на критичні складності. Курс далеко не легкий особливо для повних початківців , яким був і я. Це не тільки про отримання навичок в 3D а й про внутрішній діалог із собою нові горизонти та рамки для себе. Деякі речі доводилось довчати самостійно, деякі давались тяжко до сліз, але після кожної модельки можна явно відчути прогрес та власне зростання. Зараз я на рівні коли мені більше потрібні профільні знання в конкретній категорії 3D тому чекаю поглибленого курсу від Varto. Розповів про вас всім друзям, і якщо будуть питати про подібні курси точно порекомендую тільки вас.

,

Проходил курс 3D Artist. Отличный курс, масса полезной инфы которую сразу реализуешь на практике. Очень круто построен процесс обучения, начиная с мелких задач типа пропсов или оружия и заканчивая персонажами, на все дается достаточное количество времени. Крутой преподавательский состав и поддержка, которая разжёвывала любые возникающие вопросы в процессе обучения. И суперкомпетентный куратор который всегда на связи и дает всю необходимую инфу по обучению.

,

Закінчив курс 3D Artist, дуже задоволений. Уся команда Varto просто топчик. Інформація яку подають ментори є більш ніж зрозумілою, хлопці з підтримки завжди на зв‘язку (допоможуть, розжують, підкажуть). Сам прийшов на курс з нульовими знаннями і жодного разу не пожалів. Рекомендую.


Залишити відгук

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також репетитори в Дистанційному навчанні