Курси

Орфей, центр розвитку


 • Одеса · вул. Жуковського, 6
 • orphey.com.ua
 • Гринчук Тетяна Анатоліївна
 • (063) 401-17-64
  (048) 770-42-02
  (095) 862-64-52
 • intensiv@i.ua

Центр розвитку «Орфей» запрошує всіх, хто знаходиться на шляху духовного вдосконалення, бажає пізнавати світ у всій його багатогранності, хоче стати Творцем кожної миті свого життя.
Ми займаємося практиками особистісного зростання і духовного розвитку: езотерика, психологія, інтелект-освіта - Рейки, динамічні медитації Ошо, Глибинні практики, курси швидкочитання та розвитку пам'яті.

Центр розвитку "Орфей" успішно працює на території України з 2006 року. За цей час тренінги пройшли більше 3000 чоловік.
Тренінги - це найбільш ефективний спосіб усвідомити, що ти насправді хочеш змінити якість свого життя.
Кожен тренер нашого центру - професіонал, який має в своєму арсеналі колосальний досвід успішного вирішення різних завдань в особистісному розвитку.

Ми зможемо допомогти Вам відкрити і висловити свої екстраординарні здібності, розвинути креативність і професійні навички.

Наші тренери допоможуть Вам навчитися приймати рішення більш усвідомлено, знайти сміливість дозволити життєві проблеми, які Ви не могли вирішити досі. Ви отримаєте практичні навички в тому, як зробити важливі зміни в житті, щоб зуміти повністю реалізувати свій потенціал.

Наше завдання - вказати Вам шлях до позитивного і практичного розвитку.

Категорії курсів


Курси1

 • Спорт, фізичний розвиток - Фітнес, аеробіка
 • Студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Курс понравился Во время прохождения тренинга реально заметил изменения восприятия текста. Спасибо, за полезно проведенное время!


Залишити відгук

Усі курси в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі