Курси

Апельсин, лінгвистичний центр
Про компанію

Лінгвістичний центр тимчасово не працює та не проводить курси.

Що таке Лінгвістичний центр «Апельсин»?

Ми команда досвідчених, освічених, професійних викладачів, присвячених надати Вам кращу освіту в сфері англійської, німецької, французької, італійської,  турецької,  та китайської мов. Штат співробітників нашого центру складається з висококваліфікованих викладачів з України та носіїв мов.
Ми пропонуємо

 • Стандартні групи від 3 до 8 учнів;
 • Групи для двох учнів (міні-групи);
 • Індивідуальні заняття;
 • Корпоративне навчання.

Кожному студенту пропонується пройти усну співбесіду і письмовий тест при записі в центр для визначення ступеня підготовки.
Що Ви отримаєте вибравши Лінгвістичний Центр «Апельсин»?

 • застосування універсальної комунікативної методики в навчанні
 • розвиток навичок слухання, говоріння, письма і читання, а також введення і опрацювання граматичних конструкцій у спілкуванні
 • різноманітність курсів та спецкурсів з урахуванням індивідуальних термінів та вимог учнів усіх мовних рівнів і вікових категорій
 • розробку індивідуальних програм для будь-якої сфери діяльності
 • безкоштовний пробний урок
 • зручний для Вас графік відвідин занять
 • регулярний контроль пройденого матеріалу
 • кваліфікований викладацький склад
 • цікаве спілкування

Наша ідеологія
Ми любимо свою роботу і ставимося до неї з усією серйозністю. Ми чекаємо такого ж ставлення до занять і з Вашого боку. Хоча ми і намагаємося зробити процес навчання веселим і цікавим у міру можливості, все ж основним фактом залишається те, що вивчення мови є кропіткою роботою. Для досягнення успіху необхідні старанність і наполегливість. І якщо Ви є серйозною людиною і готові трудитися для досягнення успіху, ми зробимо все від нас залежне, щоб допомогти Вам в досягненні Ваших цілей і допоможемо поглибити знання і розуміння іноземної мови.


Відгуки

42
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Советую всем,кто хочет изучать польский язык,Профессиональный преподаватель Лилия научит Вас грамматике и разговорной речи. Занимаюсь пол года. Уже говорю.

,

Изучаю турецкий язык с 0 уровня. Преподаватель прекрасный, объясняет доступно. Очень обрадовало то, что в отличии от школьных программ, мы не изучали алфавит отдельно, а сразу на практике. А также группы небольшие. Домашних заданий много. Вообщем, рекомендую!

,

До прихода в центр "Апельсин" были попытки учить турецкий язык в других центрах города, но если Вы хотите заговорить на турецком- Вам в "Апельсин", а точнее к преподавателю от Бога -Татьяне! Да, Вы получите много домашних заданий, придется их учить (а Татьяна их спрашивает у каждого ученика!), 90 минут урока "пролетят" незаметно, т.к. все обучение проходит нескучно и результативно.Захочется бросить, если не получается, но вдруг, ловишь себя на мысли, что можешь выразиться на турецком языке. И понимаешь, что старания преподавателя и твои труды не проходят зря. А когда составляешь первые фразы, то появляется интерес и дальше учить турецкий язык.Благодарю судьбу за встречу с таким замечательным преподавателем Татьяной.

,

Рекоммендую школу для изучения немецкого языка. Высококвалифицированный и опытный преподаватель Александра быстро и качественно обучит немецкому в зависимости от ваших целей.

,

Изучаем турецкий язык с преподавателем Татьяной, информация преподносится в интересной, доступной форме. Ходим вместе с супругом, с удовольствием выполняем домашние задания, дня не проходит, чтоб хотя бы 15 минут не уделить турецкому)


Залишити відгук

Дивіться також усі курси в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, роботу в Дніпрі.