Дитячі садки

Дитячий садок №506


  • Київ · Стратегічне шосе, 54
  • (044) 525-31-51
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже приємне враження залишилося від вихователя Ільчук Ірини (вона в яслах) – ввічлива, уважна до діточок, завжди посміхнена. Від душі раджу цю виховательку!

,

З приводу другої виховательки, абсолютно не професіональна людина, завжди була непривітна і ніколи не посміхалася. Вона не має педагогічної освіти, перший рік працювала в садку. Не вміє спілкуватися з дітьми і зацікавити їх, кричить на дітей. Багато батьків не водили дітей в садок в її зміну. Приховувала від батьків якщо щось сталося з дитиною в садку (вже вдома знаходили на дитині синці від падіння і навіть гіматоми). Найбільш обурює той факт, що її власна дитина була в тій же групі, що вона вела. Від батьків спочатку це приховували. Що абсолютно порушує педагогічну етику так як вихователь не може бути об'єктивним. У підсумку це призвело до того, що її дитина систематично ображала інших дітей в групі і при цьому ніяких покарань не було. На жаль це з'ясувалося майже в кінці року, більше 7 дітей регулярно скаржилися на її дитину. Така людина не повинна буду з малюками!!!

,

В яслах ми були в групі «Крихітка» вихователі Ромазан Яна та другої виховательки. Відносно Яни Ромазан, хоча вона не має педагогічної освіти, але працює не перший рік та має досвід роботи з дітьми. Яна проявляла зацікавленість до діток та проводила з ними заняття, надсилала батькам фото, доволі уважна. Більшість діток її полюбляли. Але хочеться відзначити, що вона іноді дозволяла собі неприпустиме спілкування з батьками, підвищувала голос в спробі довести свою позицію.

,

Доволі неоднозначні враження від садочку 506, є певні + так -. Хотіла би відзначити плюси садочку: + Велика зелена територія, частково відновлені дитячі майданчики. + Непоганий ремонт та меблі у дитячих групах. + Ніколи не було натяків зі сторони вихователів чи директорки на хабарі. На жаль не можу не відмітити мінуси: - Дуже незручний під'їзд до садка. Тротуар дуже вузький і практично весь зруйнований, якщо ви будете приводити дитину пішки то це ще те випробування. Для машини парковка зручна. - Протягом дня відкриті центральні вхідні ворота, тут питання наскільки це безпечно від чужих людей?! - Людський фактор – а саме вихователі. Дуже велике значення має до кого попаде ваша дитинка. На жаль не всі вихователі чуткі та уважні до діток.

,

Ходим в детский сад с сентября 2020 в ясли к воспитателям Ромазан Яне и Пашкова Юле. Мне не о чем даже больше мечтать чем то внимание, ласка и забота которую нам дают воспитатели и коллектив детского сада. Детки в заботе и внимании целый день, лепят, рисуют клеят. Есть занятия музыкой и спортом. Помещение для группы с новым ремонтом и отдельным входом с улицы. Территория садика ухоженная новая и вообще видно труд заведующей. Мы очень рады что нам удалось попасть сюда, очень здоровая атмосфера для детей.

,

Ходимо в садочок з липня 2018 року в Малюнок (ясла) це щось не ймовірне!!! Вихователі від Бога!! Директор неймовірна людина!! Велика дяка та шана їм!!! Дитина з задоволенням біжить в садок, навіть у вихідні проситься)))) Займаються рукоділлям, гуляють, все що треба для малюків)))

,

Хороший садик! Я довольна! Детки ходят первый год в ясельную группу. В группе 16 деток. У нас воспитатель Ольга Геннадиевна и няня Валентина Николаевна! Замечтельные, душевные люди, которые любят детей! Дети все время что-то мастерят, рисуют, учат стишки и песенки, гуляют! Хотелось сказать Оле огромное спасибо за ее душевную теплоту, это не педагог, это настоящий друг для ребёнка. Мы попали в отремонтированное помещение, зимой тепло, питание хорошее. Никаких инвестиций в ремонт мы не вкладывали. Заведующая Татьяна Николаевна производит впечатление человека глубоко неравнодушного за состояние и репутацию своего садика, за что я ей очень благодарна. Территория просторная, деревья высокие, белочки иногда просто скачут по земле. Если кто живет по близости и не может определиться, рекомендую.

,

Садик отличный! Мы ходим в группу МАЛЮЧОК (ясли), воспитатели и нянечка - большие умнички! Спасибо им огромное за терпение, и конечно же за умения и привычки, которые они прививают нашим деткам. Дочка в садик ходит с удовольствием, постоянно радует дома стишками, песенками, рисунками :) и даже порядку меня стала учить- что куда складывать) Всем рекомендую.

,

садик супер, ребенок ходит с удовольствием, педагогичный состав молодцы

,

В этот садик у меня ходили двое деток, в разные года. Все было очень хорошо, и воспитатели, и кухня, и директор. МЫ остались довольны, все рекомендую.

,

Садик,просто замечательный и пед.коллектив очень подобран хороший.

,

одним словом садик супер


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві