Дитячі садки

Дитячий садок №605


  • Київ · вул. Лайоша Гавро, 7-г
  • (044) 418-38-96
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вожу дитину до садочка, група «Соняшник». Вихователі дуже хороші , а за няню хочу сказати від батьків декілька слів. Няня постійно відсутня на робочому місті й не виконує свої робочі обов‘язки. Постійно за неї працює хтось інший. Привожу дитину пізніше, і мені доводится спостерігати брудну роздягальню суцільно заповнену піском, що й казати про те, як прибирається в групі. На запитання до вихователів про відсутність працівниці постійно отримуємо неоднозначні відповіді. Прошу відреагувати на невідповідальне ставленння няні до своєї роботи!

,

Мені і моїй старшій донці цей садок довподоби. Вихователі і няня в групі Соняшник хороші. Цього року старша донька йде до школи і сподіваюсь меньша потрапить в цю ж групу.

,

Хочу предупредить всех родителей - в данном садике необходимо постоянно контролировать воспитательниц. Так придя во время тихого часа, я застала замечательную картину : на дворе март, в спальне открыты все окна, дети скукожились под одеялами, воспитательница сидит в игровой. Итог - на следующий день в группе меньше 10 человек. Какое облегчение для воспитательницы, женщины и Человека с большой буквы. Будьте бдительны!

,

Мой ребёнок попал в этот сад после "блатного" садика "курортного типа с усиленным питанием", и мы как-будто из ада в рай попали, 605 мне очень нравится. Питание хорошее, стул у ребёнка в порядке, для сравнения - в саду с "усиленным питанием" постоянно был понос после их еды, а после пятничного борщика, в который видимо сбрасывали все остатки, вообще вырвало и температура поднялась. Опять же, в сранении с предыдущим с- адом, где воспитатели угрожали физ. расправой просто за то, что ребёнок плачет, ругали что села не там, воспитатели и няня группы "Дзвіночок" просто ангелы. Галина Миколаївна и Олена Анатольївна - добрые, спокойные, хорошие, адекватные, и именно педагоги. У меня ребёнок замкнутый, но к нему смогли подобрать ключик и найти контакт. Нянечка Таня тоже приятная, улыбается. Для моего ребёнка почему-то важно, чтоб няня улыбалась :)

,

садиком осталась не очень довольна!!!питание плохое,подход воспитателей неоднозначен ко всем деткам!детские площадки совершенно не укомплектованы!

,

Мої діти ходять до садочка №605. Я вдячна, що поряд з моїм будинком є такий хороший дошкільний навчальний заклад. Оцінюючи вихователів і нянечок - можу виразити велику подяку за їх працю, терпіння і самовідданість дітям. Оцінювати харчування - це питання не до садочка - що закупили на район, тим і годують. Окрема подяка чудовій людині, педагогу і майстру своєї професії - музичному керівнику Валентині Олексіівні. Матеріально-технічна база садочка - звичайно хотілось би краще і більше, але знаючи що садочки майже на фінансуються задовольнимся тим, що є і в разі потреби - будемо допомогати чим можемо. Мої діти йдуть в садочок спокійно, без вмовлянь і сліз, я на роботі спокійна за них, але завжди знаю і розумію, що маму і папу дитині не замінить ніхто.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві