Дитячі садки

Дитячий садок "Голосіївська перлина", №726


  • Київ · вул. Теремківська, 9
  • (044) 526-31-02
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Спасибо воспитателям Ирине Юрьевне и Ирине Олеговне за большой труд и терпение. Мой ребенок с удовольствием ходит в сад №726 группа 11 "Барвинок". Воспитатели всегда корректны, отзывчивы и вежливы. Воспитателей Ирину Юрьевну и Ирину Олеговну рекомендую.

,

Дитячий садок цілком відповідає очікуванням. Завідуюча хороша, робить все посильне для закладу. Особливо хочу відмітити вихователя яслів - Зою Степанівну - добра, уважна, любляча! До дітей ставиться з великою повагою і турботою, у спілкуванні з батьками - щира, без будь-яких хитростей, завжди каже як є і завжди вболіває за дитину. Якщо і починати відвідувати дитячий садок, то тільки з групи Зої Степанівни! Міцного здоровя Вам, Зоя Степанівна! Далі з молодшої групи вихователі різні, тут як пощастить. Також хочу написати пару слів про психолога - Анну Юріївну - спеціаліст високого рівня, дуже уважна і завжди на стороні дитини, адекватна і неупереджена, не робить швидких висновків, компетентна, а головне, що мій син з великим задоволенням ходив на її заняття. Анна Юріівна, дякую Вам за участь в моїй дитині, що допомогли розбратися і подивитися на дитину іншими очима.

,

Садик не нравится! Нехватка персонала, с детьми не занимаются! Нет муз.руководителя, нет никаких дополнительных кружков! Логопед занимается только с детками из спец.групп. Дети предоставлены сами себе!

,

Чудовий садік, великий з басейном. В групах проводять різнопланові заняття. Є групи для діток з вадами опорно-рухового апарату. Моя дитина в захваті від їди, любить там їсти більше ніж вдома. В нас чудові вихователі. Хочу відзначити чудову роботу дитячого психолога Анни. Вона крім занять з дітками проводить відкриті заняття для батьків. Мав несподівану і приємну нагоду побувати на одному з цих занять. Тема була підготовка дитини до школи. На прикладі рольових ігор між дорослими вона показала нам як краще зрозуміти свою дитину, показала дорослим як думають і сприймають світ наші діти. Продемонструвала як в ігровій формі зацікавити дитину, привернути її увагу, або погасити надмірну активність. Як скерувати гіперактивність дитини у творче русло. В мене в дитинстві був чудовий садік, але здається сину повезло більше))

,

Сад ужасный, порядка нет! Воспитатели занимаются своими делами! им не до детей! Вот например наша группа "Пізнайко" воспитатель не проводит занятие! В сон час оставляет детей одних!!! А самое главное, что директор знает всё и её покрывает!

,

Садиком довольна,только питание не очень...

,

Садочок чудовий!Садочок наповнений добротой і ніжністю.Завідуюча-це лице садочка,доброзичлива,відповідальна,дбайлива.У нас найкращий вихователь Костенко Світлана,вона людина з великої букви найвисокоосвітченіший вихователь сада,вона ніби рідна мати з дітками хоче щоб вони якомога більше пізнавали світ.Оксана Анатолівна наш помічник вихователя,вона справжня права рука вихователя,дуже чуйна і ласкава людина.Є в садочку басейн в якому працює інструктор Марина Володимирівн,але вона справжній тренер.Діти по справжньому тренуються як спортсмени.Велика їй подяка,мої діти в захваті від неї і її підходу до них і ми в захваті адже можемо отримати професійну та обгрунтоаювану пораду в будь яких порадах.Фізрук не сильно інтелектуально розвинута,але своє діло виконує на 100%.Дуже професійний психолог,це дівчина,яка дуже дбайлива,високоосвітчена ,мої діти в захваті від її праці.Я особисто дуже дюблю спілкуватись з психологом.Ана Юрівна,ви супер!

,

Садом не довольна! Персонала не хвает, муз.занятий нет, логопед нам не положен! Праздников деткам не организовывают! НГ детям нельзя организовать, даже силами родителей! Развитием детей не занимаются! Проблема в директоре

,

Ужасный сад!!! Особенно Администрация садика, порядка нет, нехватка персонала, а если и есть персонал, то они ничего не делают... Бассейна нет, или есть тогда когда едет проверка, массажа нет, ЛФК тоже нет, и это сад который называется специализованый. Я просто в шоке, как так может быть, директор молодая, но очень грубая, говорить не умеет, теперь и понятно почему такой бардак...

,

У меня есть сомнения по поводу зарплаты. Сейчас уже таких зп нет, даже в саду. Сад как сад. Государственный. В частных с детками занимаются, а тут дети сами себе предоставлены. Ну и пусть взрослеют. Бассейн работает, физкультура, музыка не у всех

,

Тут багато бачу негативних оцінок, але хоча ви і платите немалі гроші, та ніхто не знає що зарплата вихователя від 2500грн за місяц, і помічників не має тому що тоді вихователя треба розділяти свої гроші із нянею. Влада краде гроші з бідних людей.

,

Англійська мова досі є, хоча її результату я не бачу. А от щодо ЛФК я маю великі сумніви, бо про басейн мені дитина хоч іноді розказує, а про ЛФК півроку, а може й рік не чую.

,

З харчуванням потрібно щось робити, так мені пощастило побачити які дітям дають порції, коли веховательпішов получати їжу то я чуть там не посивіла!!!! Щоб ви розуміми котлети з розміром як чайна ложка, тоненька, якась не мясна а з хліба!!!!!!!!! То за що ми платимо такі гроші?!!!!!!!! Щей притому кожен місяць такі суми страшні( Ще хотіла написати про англіймьку мову: я так розумію що її немае вже!!!!! Треба мабуть звертатись на телебачення!!!!!!!!!

,

Сад вроде нормальный, но вот питание не нравится. Мало того воняет вечно этой капустой, то горелыми блинчиками и картошкой. Мне интересно, это специально такое меню, что бы дети не ели. Поражают блюда, печеная картошка, и капуста в любом виде. Думаю нужно менять меню и того кто его придумывает. Буду ити жаловаться, деньги платим не маленькие.

,

Шановні читачі, ось читаю відгуки і трішки в шоці! Про яке відміне харчування йдеться? Я так розумію, що в садочку не зацікавлені готувати, те, що люблять діти! Те, що готується можна відразу викидати у мусорне відро, діти не їдять того! Улюблене блюдо садочка капуста, печена картоля, голубці я то думала, що голубці такі які ми привикли бачити, але дитина каже, що все перемішано, каша одним словом. Дуже стурбонава харчуванням дитини, хочу говорити про це з батьківським комітетом, ні то буду скаржитись десь далі, так не можна годувати дітей!

,

Чудовий садочок. Відмінне харчування. Є з чим порівняти. Дитина ходила в групу. "Соняшник". Особлива подяка масажисту.

,

Є з чим порівняти, так як до цього відвідували декілька садочків. Чудовий садок: дитина ходила із задоволенням, в цьому році вже закінчили, а залишати не хочеться. Басейн, відмінне харчування, дуже смачно, хоча дитині важко догодити. Вихователь Валентина Петрівна - прекрасний педагог, син вже спокійно читає книги у свої 6 років. Співбесіда у школу пройшла без проблем, завядки підготовці у садочку. Дуже рекомендую! Єдиний мінус - нецікаві свята, але це просто не везе з музичним керівником.

,

Очень плохо! Нехватка персонала, воспитатели сами работают за нянь! Оставляют детей самих в группе, без присмотра! Это ужасно! А самое что возмутило это грубая и хамка директор! Вечно орет на весь коридор! Приходила к ней по одному вопросу, Так такой грубиянки еще не видела одним словом (село) Садик не советую!

,

Я очень довольна садиком, моя дочь ходит в ясельную группу к Зое Степановне. С огромным удовольствием ребенок ходит.

,

Очень довольны Басееном)))) ребонок очень любит инструктора... очень хорошая , она с ними занемаеца каждый раз после плаванья малыш показует новые движения)))))) Ище розкажует как вкусно кормят их)))) говорит тети Феи им готовят еду)

,

очень плохо! персонал не профессиональный, с детьми не занимаются! и это уже второй год наблюдаю. В группах холодно, покупали обогреватели! Директор тоже под большим вопросом?!!!!Конечно же с виду очень хорошая!Еще наблюдаю то, что приходят профессиональные воспитатели, но они почему-то там надолго не задерживаются, их выживают, а остается не образованное !!!!!!!, которых самих надо воспитывать! Скажу и о положительном: действительно новый садик, с новым ремонтом - но это все " мишура"!!!! нужно менять руководство! Это не только мнение одного человека, а и всех родителей! Много детей ушло из-за этого. А стены у садика действительно хорошие! Хотя если попадется хороший воспитатель, от которого дети не будут шарахаться,как от огня. то вам очень повезло! p.s. Все покупается родителями:начиная от мебели и заканчивая обучающим материалом ( возможно это во всех гос.садиках)

,

Отходили год перед школой к Надежде Константиновне в старшую группу, очень довольна, дочке нравилось, забрать с садика не возможно было. Садик новый, теплый, новая мебель, очень хорошо готовят. Директор очень хорошая, толковая женщина.Повела младшего ребенка в этот же садик. Рекомендую.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві